A fekete ötven árnyalata

Fifty Shades of Black

2019.11.24 Eniq

Nekem nagyon tetszett én szinte végig nevettem rajta. Tudom a poénok néha túlzóak voltak és volt egy-kettő ami már nekem se jött be, de összességében szórakoztató volt a film. Azt hittem az előzetesben benne volt az összes jó rész, de szerencsére nem.

2016.08.06 mamiéstöti2

A Wayans testvérek miatt néztem meg, de elég gyöngére sikerült. Egy-két jó poén azért van benne.

2016.02.18 Yosihiro

Megnéztem a filmet és csak azt tudom mondani, hogy néha izléstelenek lettek a poénok. Ettől függetlenül nagyszerűen feldolgozták az erdeti film részeit! Csak közepes osztályzatot tudok adni a filmre de reméljük lesz majd ettől jobb is :) Üdv Yoi

2016.12.02 HercegPeter

Lehet, hogy paródia akart lenni, de ez akkor is értékelhetetlen. Szinte az össze poén erőltetett. Pedig én alapjáraton szeretem a Wayans filmeket. Ami pedig a legnagyobb probléma, hogy így is jobb mint az eredeti.

2016.05.19 Orosz István

Erőltetett nagyon, nem tudom eldönteni a film vagy a paródia a rosszabb. Erőltetett feka poénok. Egy két rész amin lehetett nevetni. A lények hogy borzalmas, időpazarlás. Senkinek nem tudom ajánlani,nem fog nevetni rajta csak bosszankodni mennyire szegényes humorvilággal van fűszerezve.

2016.06.11 dulkap

Az tény, hogy a Csajozós filmnél, meg a Katasztrófafilmnél jobb, de ettől még egy baromi gyenge humortalan paródia. Na jó egy-két poén volt, de azon is csak elmosolyodtam. Kezdem elveszíteni a reményt, hogy valaha fog még készülni olyan paródia, ami csak kicsit is megközelíti a régiek színvonalát.

2016.05.27 Bogi87

Nem vagyok oda a paródiákért, A fekete ötven árnyalata sem nyerte el a tetszésemet, de ez valószínűleg az előbb említett okra vezethető vissza. A film egyébként jól parodizálja A szürke ötven árnyalatát.

2017.03.06 GedyPapa

Azt hittem vicces lesz. A trailer nagyon tetszett, de kiderült, hogy abban a 1,5 percben ellőtték az összes puskaporukat, így a film kínos volt és nem humoros..

2019.04.13 Norbert93

Hát ez elég idétlenre sikerült, tudtak ettől a Wayans fivérek többet is. Nem annyira nézhetetlen, mint az alapanyag, de sokkal szétszórtabb.

2018.12.06 harnas1207 Nézhetetlen

Azt hittem egyszerű házi feladat lesz kiparodizálni ezt a trilógiát, de ezek szerint, még ezt is el lehet szúrni. Nagyon gyászos poénok, igazi szenvedés, én nem is értem min csodálkozok :(

2019.08.13 Syracuse

Ezen a filmen az alkohol sem segít

Haverokkal ültünk le, hogy majd néhány sör mellett szórakozunk egy jót. Hát, nincs az a sörmennyiség a Földön, hogy ezt élvezni lehessen. Azért néhány poén ütött, de ez csak arra elég, hogy ne legyen teljesen nézhetetlen.

2016.07.26 VFTS

A könyvet nem olvastam és az eredetijét sem láttam, de ez így szörnyű volt, pedig szeretem a paródia filmeket. Egy két jó poén van benne, de a többség erőltetett. Többször nem nézem meg a filmet.

2019.01.13 szabomarc

Elmebeteg egy film, az biztos. Jobbra számítottam, a legtöbb poént ellőtték az előzetesben, a többi pedig inkább volt undorító mint vicces. Nem ajánlanám.

2017.06.01 szkodvig

Ritka sz@r egy film. Sajnálom,hogy tavaly a barátnőm erre rángatott el és nem a Deadpool-t néztük meg. Bár utólag már ő is bánja. Roppant erőltetett alkotás lett sajnos,gagyi 5 éveseknek szánt poénokkal.