A fekete ötven árnyalata

Fifty Shades of Black

2016.04.02 Mmaarrttoonn

Kissé erőltetett középszerű vígjáték átlagos poénokkal. Egyszer nézhető de véleményem szerint moziban nem érdemes pénzt költeni rá. Jobbra számítottam csalódás volt. Átlagos.

2016.02.03 zsfarkas

Hát ez kb annyira tetszett mint a szürke ötven árnyalata. Voltak ennek is hiányosságai, de nyilván más szempontból. Egyszer nem árt megnézni, de felejthető.

2016.02.11 Timejja

Én nem csalódtam akkorát a filmben, A szürke ötven árnyalatánál még így is jobb, arra 1 pontot adtam, erre hármat adok. Az ízléstelen, paraszt humor mellett néha nagyon is jó beszólások vannak, és utalgatások, különösen tetszett, amikor a főszereplő ... Több

2016.02.14 Telezsu

Jobban tetszett mint az eredeti, persze nehéz összehasonlítani mert két teljesen más műfaj. Végig szórakoztató és jó humorú vígjáték és a színész választása nagyon találó.

2016.06.09 Bedecs.hu

Ez sajnos nézhetetlen. Kész kínszenvedés volt. Nagyon erőltetett.

2016.07.14 eviestan

Hát ez érdekes élmény volt. :) Nem mondom, hogy jó film, de A szürke ötven árnyalata paródiájaként mégis tudtam rajta szórakozni. Mindenesetre csak óvatosan a fogyasztásával.

2016.02.14 vellt

Irto gyenge, unalmas, egy normalis poent nem sikerult nekik osszehozni. gusztustalansag, melegseg. Nagyon nem jopofa, nagyon reg nem lattam ekkora elcseszett idorablast. Ha moziban neztem volna meg, visszakertem volna a penzem. Ez olyanoknak valo ”humor”, akiknek nincsen humorerzekuk. Ha lenne idotok megnezni ezt a filmet, ne tegzetek.

2016.08.09 NagyTamás

Határozottan jobb, mint az eredeti fércmű. De ez nem válik dicséretére. Mégis mit várhattam egy paródiafilmtől? Nem túl sokat, ugye? És mit kaptam? Talán egy-két jól működő, idióta poént. Tehát nagyjából semmit. Ha agy nélküli hülyeségre vágysz, ha ... Több

2016.02.13 FeerLaas

Nagyon jó paródia, megéri beülni, és végig röhögni az egészet. Aki látta és tetszett neki a "Szürke ötven árnyalata" plusz szereti a paródiákat annak ajánlom.

2016.02.07 P_Zoli

Számomra az utóbbi minimum 10 év legrosszabb filmje volt, borzalmas élmény volt.