
Vélemények (2)
Írj véleményt
3/10, de csak mert olyan rendes vagyok
Hallmark típusú romantikus vígjátékba botlottam, mert cserben hagyott a radarom, és benéztem. Manapság azért egész jól kiszűröm a Hallmark jellegű tartalmat. Az első fél óra alapján pedig ez bizony itt egy közülük. Annyi különbséget felfedeztem eddig... Több
Ír tájról írni irtó nehéz, inkább nézd meg ezt a filmet, ha írdekel
A történet jó, csak sok benne a vontatott rész, azokat kivágtam volna.