Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Füst (1995)

Smoke

Füst

elekm90   2020. 03. 05.

Kellemes, csendes kis alkotás a "Füst". Auggie (Harvey Keitel) karaktere mondja egy ponton Paul-nak (William Hurt), hogy lassítson egy kicsit és ez az andalgós tempó magát a filmet is jellemzi, számomra ezért szimplán "jó" film. Persze vannak benne k... több»

rbernadett   2015. 04. 18.

Ezt a film igazi csemege azoknak, akik dohányoznak vagy dohányoztak valaha, de vigyázat! Nehéz kibírni, hogy ne nyújts rá utána! Nagy történet nincs mögötte, tulajdonképpen csak filozofálgatások és sztorizások, mégis leköt.

Charvi30   2019. 10. 13.

Ez egy szerűen jól kinéző film, nem több. A sztori engem nem igazán kötött le, de belátom, hogy dramaturgiailag nagyon jól van összerakva. Vigyázni kell vele, mert nem hiszem, hogy ez a feel good koncepció mindenkinek be tud jönni.

dakod   2017. 07. 13.

Azt hiszem, méltán megérdemelte azt az aranymedve jelölést, mivel Kietel baromi jól alakít, de nem csak egyszerűen ettől jó film a Füst, megvan a hangulata, ami berántja az embert, és még órák múlva is ott dolgozik benne.

Forest Whitaker
Harold Perrineau Jr.
William Hurt
William Hurt

Harold Perrineau Jr. csak két évvel fiatalabb az apját alakító Forest Whitakernél.