
Vélemények (1)
Írj véleményt
Ha nincs más, akkor nézhető.
Persze nem dobom el az agyam. A színészi munka nincs a toppon, a rendező kicsit jobban odatehette volna magát. Gondolom, a büdzsé nem volt sok. A környezet szerintem elfogadható. A sztori az ismerős. És a töltelékcuccok, mármint a kínlódáshegyek: ez ... Több