Szellemcápa

Ghost Shark

2019.05.28 MP170506

Kezdem sajnálni már szegény cápákat, hogy róluk még nem sikerült egy normális filmet készíteni (persze az örök klasszikus CÁPA, azért nézhető)... Egy szóval véleményezni lehet ezt a filmet: SZÖRNYŰ!!! Sajnos minden tekintetben... Miért kell ilyen filmekre pénzt áldozni?!

2015.03.01 dulkap

Nyilván nem vártam sokat a filmtől, de ennél kicsit többet azért. Vannak benne jobb részek, de inkább nagyon rosszak. Viszont a javára írandó, hogy a műfaján belül, nem is akar többnek látszani.

2016.04.25 gazsika1978

Ez a film egyszerűen szörnyű, sírni tudnék ha már csak rá gondolok.Jó nagyokat kellett pislognom, h tényleg a vödörbe húzta le a tyúkokat, hát tényleg. Nem tudom kinek a fejéből pattant ki az ötlet s erőszakolta vászonra, de kár volt. Hihetetlen gagyi ez a film.

2015.03.07 Rózsa

Jó kis horror film hát nem mondom, hogy nem féltem. Meg sem mozdultam a film közben! Egyébként nézhető, de az ijesztegetős horrorok között messze elmarad a klasszikusoktól!

2019.03.03 BoBamburg

I have a szellem,I have an shark...GHOSTSHARK

Nem egy sharknado vagy egy Sharktopus, de mindenképpen említésre méltó darabja a cápás trashfilmeknek. És zsákbamacskát sem árul, pont azt nyújtja, amiről a címe is árulkodik: Egy szellemcápát ( na meg bikinis csajokat, olcsó CGI trükköket és rengeteg mindfuck pillanatot és vérengzést). Aki helyén tudja kezelni a dolgokat, azoknak elég masszív szórakozásba lesz részük, mert akárhogy is nézzük, ez a film bizony egy igazi bűnös élvezet. Na mondjuk pár sör nem árt mellé..