75% 83 szavazat

GOAT - Will, a bajnok

Goat

 Több
Filmadatlap
7
Vélemények (7)
35
Szereplők (35)
6
Képek (6)
2
Videók (2)
14
Érdekességek (14)
Díjak
Filmkritika
19
Cikkek (19)
Fórum

Vélemények (7)

Írj véleményt
 
2026.04.14 Balint

legújabb vélemény

Will, a bajnok

Nagyon kedves és motiváló animációs film. Tetszett, hogy állatszereplőkön keresztül mutatja meg, milyen fontos hinni magunkban akkor is, ha mások kételkednek bennünk. A főszereplő kis kecske nagyon szerethető, mert nem tökéletes, néha ügyetlen, mégis... Több

0
 
2026.04.07 Vivi

A GOAT – Will, a bajnok számomra kellemes meglepetés volt, mert egy látszólag egyszerű sportos animáció mögött egy igazán szívhez szóló történetet kaptam. Will karaktere könnyen szerethető. Kicsi, esendő, mégis rendkívül elszánt, és pont emiatt lehet... Több

1
 
2026.04.07 Andika

A Will, a bajnok igazi feltöltődést adó élmény volt, tele lendülettel és jókedvvel. Már az első percekben magával ragadott a film világa, amely egyszerre színes, játékos és ötletes. Will története különösen inspiráló. Egy aprócska szereplő, aki nem h... Több

0
 
2026.04.07 szilagyi

Kedvenc mesefilm lett..

Szerintem egy aranyos és könnyen nézhető történet lett. A sztori egyszerű, de pont ezért jól érthető, és nem kell sokat gondolkodni rajta. Nekem tetszett, hogy a főszereplő nem a legerősebb vagy legnagyobb, mégis próbál bizonyítani, és ez szerintem e... Több

0
 
2026.03.30 DarkLion

Aranyos, de kicsit sablonos. Az egész „kis srác bebizonyítja, hogy képes rá” sztorit már ezerszer láttuk, csak most állatokkal és kosaras hangulattal. Ettől függetlenül a karakterek szerethetők és pár poén tényleg betalált.

0
 
2026.03.27 Penge

Őszintén: a sztori nem váltja meg a világot, viszont a vizuál meg a stílus nagyon adja. A meccsek konkrétan úgy néznek ki, mintha egy animált NBA-highlight videót néznél. Ha szereted a sportfilmes motivációs vibe-ot, akkor működik.

0
 
2026.03.31 Nik

Tök fun film volt. A sztori eléggé klasszik underdog vibe, szóval nagy meglepetések nincsenek, de a látvány és a meccsjelenetek brutál energikusak. Néha kicsit túl pörgős, viszont végig jó hangulatban tart. Simán nézhető, ha valami könnyed animációra vágysz.

0