Isten kedvenc idiótája

Isten kedvenc idiótája

God's Favorite Idiot

Egy telefonos tanácsadó akaratlanul Isten hírvivőjévé válik, amikor belécsap a villám és meglátogatja Gábriel arkangyal, aki figyelmezteti a közelgő apokalipszisre.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Ben Falcone, Melissa McCarthy
Premier: 2022 | Netflix (2022.06.15.)

2022.11.10 Török389133

Az első két részben még volt 1-2 poén, utána viszont már semmi.

2022.06.16 JRD

Igazából 3,5*

Bevallom, nem tudom, hogy milyennek is minősítsem ezt a sorozatot. Imádom McCarthyt, így kiváncsian vetettem bele maga a sorozatba. Azonban a kezdeti lelkesedés alábbhagyott. Hiába voltak McCarthy pillanatok valahogy egy bugyuta sztorit hoztak össze, melyben a húzónév lett az övé. Természetesen jópofa, hogy a történet alappillére az Isten és az Ördög harca és az is, hogy egy átlagos ember válik Isten "harcosává". Az pedig pláne, hogy fröcsög a hülyeség...de többet vártam. Mégis érdemes végig nézni, (ha másért nem hát McCarthy szövegéért). De mindenkinek más az ízlése, tehát nézd meg és döntsd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.02.24 Stiff

Nem láttam gyakran Melissa McCarthy-t vígjátéksorozatokban, szóval úgy voltam vele, megnézem. Viccesnek vicces és a két főszereplőn látszik, hogy jól érzik magukat, illetve jó köztük az összjáték - persze a valóságban is egy párt alkotnak.

2022.06.15 Mobee

Teljesen ártalmatlan vígjátéksorozat, néhányszor megmosolyogtam, felnevettem, de semmi több. Megéri vetni rá egy pillantást, egyáltalán nem rossz.