összes rész (40)

r858r858   2019. 07. 02.

Ez ez DISNEY?

Az a jó sorozatban hogy nem kicsiknek csinálták hanem mindenkinek, történet jó karakterek briliánsak.. Ezt meg kell nézni!

Ms. Akárki   2019. 05. 05.

Imádnivaló és aranyos gyermek sorozat. Rick és morty sorozattal egy univerzumban játszódik és ez meg is látszik rajta. Egyedi látványvilág és humor jellemzi. Kár hogy nem tudták befejezni a következő évadját. Kíváncsi lettem volna mi lesz a vége.

Deku   2017. 08. 23.

Félelmetesen hülye egy sorozat. Nem értem, hogy a Disney, hogy volt képes egy ilyen elvont furcsa történettel előállni. Nekem nagyon nem jött be. Nem tudom ajánlani.

Norbi   2018. 07. 30.

Nem értem miért szapulják szegény sorozatot. Éppen hogy nem túlságosan bugyuták a szereplői, egy nagyon jól felépített története van, és rengeteg poénos jelenet.

SzFa   2017. 09. 30.

Félelmetesen rossz egy sorozat. Nem értem, hogy a Disney, hogy volt képes egy ilyen elvont furcsa történetet elkészíteni, azt mondják , ha végig küzdjük magunkat a sorozaton akkor egy fantasztikus történetre bukkanunk, de én ezt nem bírtam kivárni. ... több»

Pirospingu   2016. 05. 28.

Easter egg-ekre alapuló mese. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Let it happen   2019. 01. 10.

Elég sajátos egy rajzfilm, ami szerintem tök klassz dolog! Nagyon tetszik a grafikája és a karakterek jelleme! Úgy gondolom, hogy ez egy olyan rajzfilm, amin gyerekek is és felnőttek is tudnak szórakozni! Én bátran ajánlom bárkinek, aki kicsit is szereti az elvont dolgokat!