Gyilkos játékok

Heathers

Kim Walker egy jelenetben azt mondja: "Agytumort reggeliztél?". A színésznő agytumor következtében hunyt el 2001. március 6-án.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Lisanne Falk hazudott a koráról a válogatáson. Azt mondta 18 éves, a valóságban azonban már 23 volt.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Tori Spelling látta Shannen Doherty-t a filmben, emiatt javasolta édesapjának, Aaron Spellingnek, hogy hívja be Doherty-t a Beverly Hills 90210 válogatására.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A Betty Finn-t alakító Renee Estevez valójában Emilio Estevez és Charlie Sheen testvére.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Christian Slater és Winona Ryder randevúztak a forgatás alatt és a promóciós időszakban.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A film első jelenete volt az utolsó, amelyet leforgattak. Lisanne Falk közben már a haját is levágatta, így parókát kellett viselnie.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A készítők a mondanivaló szimbolizálására J.D. Salinger Zabhegyezőjét szerették volna használni, de az író erre nem adott engedélyt. Ekkor jött képbe a Moby Dick, amelyet már szabadon használhattak.Szerző: ArpiHajdu és Réci

A The Veronicas nevű eletro-punk rock zenekar Veronica Sawyer után kapta a nevét. Leginkább pedig a miatt a jelenet miatt, amikor Jason Dean megkérdezi tőle: "Te egy Heather vagy?", a válasza pedig "Nem, Én egy Veronica vagyok".Szerző: ArpiHajdu és Réci

Shannen Doherty egy elég konzervatív családban nőtt fel, ezért gondot okozott neki, hogy káromkodnia kellett. Szerző: rbernadett

Veronica szerepét Jennifer Connellynek ajánlották fel, de visszautasította. Szerző: rbernadett

Veronica lábáról a közeli felvételekhez testdublőrt használtak. Szerző: rbernadett

A filmet 32 nap alatt forgatták. Szerző: rbernadett

A Heather név 90 alkalommal hangzik el a filmben. Szerző: rbernadett