Ave, Cézár!

Movieaddicts.hu
2016/02/22

Értékelés: 7.5/10
Irány Hollywood!
Az Ave, Cézár! egy furcsa hibrid: egyszerre próbál szatirikus lenni Hollywooddal szemben, és mégis szobrot állít neki. 7,5/10 Több

Smoking Barrels
2016/02/22

Ave, Cézár
Ha nem az alkotók kaliberéhez, hanem a kortárs vígjátékok színvonalához mérem, akkor én is csak azt tudom mondani, hogy minőség munka. 7/10 Több

Hetediksor.hu
2016/02/24

Ez a császár sajnos meztelen
Egészen szórakoztató, időnként frappáns szövegekkel, és pont elég rövid ahhoz, hogy még ne legyen unalmas. De sajnos nem lesz egy újabb Nem vénnek való vidék vagy Fargo. 7/10 Több

Vox.hu
2016/02/24

A megengedő konklúzió a hollywoodi szórakoztatás alig ironikus felmagasztalása, ami csak azért csúszik kicsit félre, mert az Ave, Cézár! nem szórakoztat olyan zseniálisan, ahogy azt Coenéktől megszokhattuk. 70/100 Több

Revizoronline.com
2016/02/25

Kábé cézár
Némi humor, némi karikatúra és egyre halványodó önmaguk önkritikus felmutatása a Coen fivérek új, Berlinálén bemutatott filmjében. Az Ave, Cézár! szinte egy film. GYENGE ZSOLT KRITIKÁJA. Több

24.hu
2016/02/25

Az idegeinken táncol, de imádjuk: szerelmeslevél a filmiparnak
Mármint nem tőlem, de nagyon egyetértek. A Coen-fivérek az álomgyár nagytesói: halálra cikizik, de ha valaki bántani akarja, elsőként kell védelmére. Ave, Cézár, kritika. Több

cinestar.hu
2016/03/01

Értékelés: 7.5/10
Ave, Cézár
A régi Hollywood iránt érdeklődők és annak rajongói pedig bőven találhatnak szemezgetnivalót ebben a bő másfél órás mókázásban. 75/100

Art7.hu
2016/03/02

Hollywood az égbe megy
Azzal együtt, hogy a hollywoodi aranykor napi praxisának árnyoldalait is felfedi, minden eddiginél kultikusabbá emeli, valójában az égbe meneszti a legendás álomgyárat. Nem más ez, mint egy alapjában rokonszenves (ön)dicsőítő (ön)paródia. Több

Cornandsoda.com
2016/05/26

Értékelés: 6.8/10
Az Ave, Cézár! nem törekszik többre annál, minthogy könnyed, humoros szórakoztatást nyújtson, így aki erre vágyik, mindenképp jó választás lehet. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!