Ave, Cézár!

Hail, Caesar!

2022.01.18 Fikatours_blogger

Mi volt a film üzenete?

Az ötvenes években játszódó vígjátékot mintha az ötvenes évek közönségének írták volna. Az avítt poénokra és a ripacsságig feszített karakterekre ma már kevesen vevők.

2018.09.28 Berto49

a nap véleménye

Hangulatban erős alkotás az Ave, Cézár!

A Coen-testvérek megkerülhetetlen alkotók a mai filmművészetben. Sajnos ennek a filmnek a színvonala nem éri el a „Fargo”, vagy a „Nem vénnek való vidék” minőségét, ha rangsorolni akarnánk inkább a gyengén sikerült filmjeik közé sorolhatnánk. Könnyen... Teljes kritika

2017.05.02 indingo

A bemutató alapján azt vártam, hogy egy pörgős, látványos és izgalmas filmet fogok kapni. A látvány csak néhány jelenet erejéig volt meg, de a történet teljesen unalmas és jellegtelen volt.

2016.06.14 Thibo84

Nagyon gyenge a története a filmnek, és számomra úgy tűnik, hogy a nagy nevekkel akarták inkább eladni.

2016.03.01 dulkap

Hát ez nem az volt amire számítottam. Bár nem volt hosszú, de így is hamar elkezdtem unni, hiszen a filmben igazából semmi nem történik. Felesleges jelenetek és felesleges sztárparádé. Tele kitűnő színésszel, de semmi lehetőség maradandót alkotni, an... Több

2016.05.27 Bogi87

Tipikus Coen fivérek-film rejtett utalásokkal, kissé cinikus poénokkal. Nekem tetszett.

2017.12.23 Deku

Nem is értem miért gondoltam azt, hogy ennek a filmnek jó vége is lehet. Úgy értem maga a történet elég puritán és vontatott volt.Pusztán az, hogy ebbe belevágtam az maga volt a hiba.

2018.12.06 harnas1207 Nézhetetlen

A feléig bírtam, rettenetesen érdektelen és elvont volt. Azt hittem egy több szálon futó nyomozós vígjáték lesz.

2017.05.22 HercegPeter

Sokkal többet vártam volna. Azt hittem viccesebb lesz. Ettől függetlenül élvezhető volt, de úgy érzem, hogy volt pár szereplő, akiből többet is ki lehetett volna hozni, vagy éppen kevesebbet kellett volna. A karakterek nagy részét sem megkedvelni, se... Több

2019.07.28 Ms. Akárki

Kicsit vontatott volt az eleje, de igazán egyedi atmoszférát teremtett és nem egy mindennapi történet. Érdekes volt egy bizonyos szemszögből beletekinteni a régi hollywoodi világba. George Clooney karakterén jókat nevettem.

2016.04.16 andor50

Sok embernek nem tetszett, és sok rosszat olvastam róla, nekem mégis szórakoztató alkotás. Bejött a stílusa, a sztori elmesélése és bemutatása. A karakterek viccesen eltúlzottak, és a színészeket nagyon bírom. Egyébként meg Coen alapvetően elég jó dolgokat hoznak össze.

2016.07.25 MMcFly2015

Rengeteg fölösleges jelenet van benne, ami nem is humor forrás, és a történet menetébe se illik igazán. Ami a film tartalmának van leírva a borítón - és az előzetesből is ami átjön, az mellett rengeteg az értelmetlen mellékszál. Ami miatt élvezhetőbb... Több

2017.12.31 Zsceeeka

Nem mondom, hogy a kedvenc filmem, de egyszer mindenképpen ajánlatos megpróbálkozni vele, én jókat nevettem rajta végül is. Kisebb színészekkel is kb. ugyanezt hozta volna szerintem, csak az embereket nem vitte volna be a moziba.

2018.09.09 Mithrel

Ez ilyen totál semmi film. Mármint tényleg olyan semmilyen... Se nem vicces, se nem tanító jellegű, még csak nem is szórakoztató. Egyáltalán nem kötött le, pedig elég sokat vártam tőle.