Vélemények: Ave, Cézár! (2016)

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Kicsit vontatott volt az eleje, de igazán egyedi atmoszférát teremtett és nem egy mindennapi történet. Érdekes volt egy bizonyos szemszögből beletekinteni a régi hollywoodi világba. George Clooney karakterén jókat nevettem.

Berto49   2018. 09. 28.

Hangulatban erős alkotás az Ave, Cézár!

A Coen-testvérek megkerülhetetlen alkotók a mai filmművészetben. Sajnos ennek a filmnek a színvonala nem éri el a „Fargo”, vagy a „Nem vénnek való vidék” minőségét, ha rangsorolni akarnánk inkább a gyengén sikerült filmjeik közé sorolhatnánk. Könnyen... teljes kritika»

indingo   2017. 05. 02.

A bemutató alapján azt vártam, hogy egy pörgős, látványos és izgalmas filmet fogok kapni. A látvány csak néhány jelenet erejéig volt meg, de a történet teljesen unalmas és jellegtelen volt.

dulkap   2016. 03. 01.

Hát ez nem az volt amire számítottam. Bár nem volt hosszú, de így is hamar elkezdtem unni, hiszen a filmben igazából semmi nem történik. Felesleges jelenetek és felesleges sztárparádé. Tele kitűnő színésszel, de semmi lehetőség maradandót alkotni, an... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

Tipikus Coen fivérek-film rejtett utalásokkal, kissé cinikus poénokkal. Nekem tetszett.

Deku   2017. 12. 23.

Nem is értem miért gondoltam azt, hogy ennek a filmnek jó vége is lehet. Úgy értem maga a történet elég puritán és vontatott volt.Pusztán az, hogy ebbe belevágtam az maga volt a hiba.

HercegPeter   2017. 05. 22.

Sokkal többet vártam volna. Azt hittem viccesebb lesz. Ettől függetlenül élvezhető volt, de úgy érzem, hogy volt pár szereplő, akiből többet is ki lehetett volna hozni, vagy éppen kevesebbet kellett volna. A karakterek nagy részét sem megkedvelni, se... több»

Thibo84   2016. 06. 14.

Nagyon gyenge a története a filmnek, és számomra úgy tűnik, hogy a nagy nevekkel akarták inkább eladni.

andor50   2016. 04. 16.

Sok embernek nem tetszett, és sok rosszat olvastam róla, nekem mégis szórakoztató alkotás. Bejött a stílusa, a sztori elmesélése és bemutatása. A karakterek viccesen eltúlzottak, és a színészeket nagyon bírom. Egyébként meg Coen alapvetően elég jó dolgokat hoznak össze.

harnas1207 Nézhetetlen  2018. 12. 06.

A feléig bírtam, rettenetesen érdektelen és elvont volt. Azt hittem egy több szálon futó nyomozós vígjáték lesz.

MMcFly2015   2016. 07. 25.

Rengeteg fölösleges jelenet van benne, ami nem is humor forrás, és a történet menetébe se illik igazán. Ami a film tartalmának van leírva a borítón - és az előzetesből is ami átjön, az mellett rengeteg az értelmetlen mellékszál. Ami miatt élvezhetőbb... több»

Zsceeeka   2017. 12. 31.

Nem mondom, hogy a kedvenc filmem, de egyszer mindenképpen ajánlatos megpróbálkozni vele, én jókat nevettem rajta végül is. Kisebb színészekkel is kb. ugyanezt hozta volna szerintem, csak az embereket nem vitte volna be a moziba.

bbozsi   2017. 06. 04.

El-el szórakoztat, de egy Coen-filmtől többet vár az ember. Persze jó ekkora színészeket nézni bolondozni, de nem éri meg a rászánt időt.

Mithrel   2018. 09. 09.

Ez ilyen totál semmi film. Mármint tényleg olyan semmilyen... Se nem vicces, se nem tanító jellegű, még csak nem is szórakoztató. Egyáltalán nem kötött le, pedig elég sokat vártam tőle.

Kirana80   2016. 06. 24.

A film szétesett, már jóval a közepe előtt. Némileg ráncba lehetett volna a forgatókönyvet szedni, mert így unalmas és élvezhetetlen is volt. Csalódás volt számomra.

Zenta   2017. 03. 20.

Én nagyon jól szórakoztam a filmen, de tény, hogy eléggé megosztó, volt olyan barátom, akinek egyáltalán nem tetszett. Ez egyébként jellemző valamennyi Coen-fivérek filmre. Nekem tetszik a stílusuk.

Ercsi   2016. 11. 25.

Egyszeri kikapcsolódásnak jó választás lehet az Ave, Cézár, de nem fog tetszeni mindenkinek, ugyanis elég megosztó a film. Szerintem nem volt rossz, jól szórakoztam rajta.

kicsimano   2016. 11. 02.

Az Ave, Cézár előzetesét miután láttam, nem volt kérdés, megnézem-e a filmet. Utólag egy kissé csalódott vagyok, mert nem volt annyira humoros, mint amilyenre számítottam. Viszont a színészek jól játszottak.

Ancsus   2017. 02. 08.

Aki szereti a Coen-fivérek munkásságát, annak biztosan tetszeni fog az Ave, Cézár. Aki viszont nem találja a filmjeiket szórakoztatónak, annak jelen alkotás sem fog tetszeni. Én a két álláspont között vagyok, egyszer nézhető.

gubimari   2016. 12. 02.

Eléggé megosztó film. Én azok közé tartozom, akiknek tetszett, viszont elájulva én sem voltak tőle. Volt benne nagyon sok jó poén és filmes utalás, már csa ezek miatt is érdemes volt megnéznem.

Szinano   2017. 03. 27.

Kicsit túlértékeltnek érzem ezt a filmet. Bár tény, hogy jó volt, azok után, hogy a csapból is ez folyt, kicsit többet vártam volna tőle. Egyszer láttam, de még egyszer biztosan nem nézném meg, mert annyira nem volt kiemelkedő.

krazucsi   2016. 09. 17.

Az előzetes alapján kicsit többet vártam a filmtől,. de nem volt rossz. Ha nem tudtam volna, akkor is rájöttem volna, hogy Coen-fivérek film, annyira tipikus. Szerintem érdemes megnézni, jól lehet rajta szórakozni.

laci044   2016. 10. 17.

Rengeteg fantasztikus színész és színősznő egy rakáson egy Coen vígjátékba. Kell ennél több? - Azért ez messze nem elég vagy garancia egy jó filmhez. A film alapvető felvetései jól működnek a színészek és a karakterek parádésak, de film kicsit mintha... több»

Szilágyi Maja Bernadett Nézhetetlen  2017. 02. 14.

Hát ez egy nagy rakás **** volt szerintem. Az előzetes alapján 1000x jobbat vártam, erre elmentem moziba, kifizettem rá a jegyet és ezt kapom -_- Hát mit ne mondjak.. csalódtam a filmbe. :/ NEM AJÁNLOM SENKINEK SE!

fijass   2018. 10. 14.

Én egész jól szórakoztam, bár egy kicsivel azért többet vártam. Nem rossz film, egyáltalán, csak maradt bennem egy kis hiányérzet. Viszont az alakítások miatt mindenképp érdemes megnézni. Ennyi sztárt egy mozijegyért már rég láthattunk.

tamas84   2016. 07. 12.

A félreértések elkerülése végett, ez nem a Coen-fivérek legjobb filmje, erre nem érdemes számolni, de emellett nagyon is élvezhető darab. A színészfelhozatalra pedig végképp nem lehet panasz.

alien007   2016. 05. 21.

Nagyon sajátos film, de a maga gyengeségei mellett is kimondottan szerethető. viszont abban én is csak az előző hozzászólóhoz tudok csatlakozni, hogy Coenék kánonjában is csak a középmezőnyben fér el. De ez a film még így is messze kiemelkedik az átlag hollywoodi filmek közöl, ami sokat elárul a fivérek munkájáról.

MattesBarca   2016. 03. 14.

Aki látott már filmet a Coen fivérektől kissé meglepődhet a 12-es korhatárra célzott poénokon (nem ehhez szoktunk hozzá tőlük), de a szórakozás így is garantált. Én megértem azokat, akiknek nem fog tetszeni, és tény, hogy nem való mindenkinek, de néz... több»