Ave, Cézár!

Hail, Caesar!

2017.06.04 bbozsi

El-el szórakoztat, de egy Coen-filmtől többet vár az ember. Persze jó ekkora színészeket nézni bolondozni, de nem éri meg a rászánt időt.

2016.06.24 Kirana80

A film szétesett, már jóval a közepe előtt. Némileg ráncba lehetett volna a forgatókönyvet szedni, mert így unalmas és élvezhetetlen is volt. Csalódás volt számomra.

2016.11.25 Ercsi

Egyszeri kikapcsolódásnak jó választás lehet az Ave, Cézár, de nem fog tetszeni mindenkinek, ugyanis elég megosztó a film. Szerintem nem volt rossz, jól szórakoztam rajta.

2016.11.02 kicsimano

Az Ave, Cézár előzetesét miután láttam, nem volt kérdés, megnézem-e a filmet. Utólag egy kissé csalódott vagyok, mert nem volt annyira humoros, mint amilyenre számítottam. Viszont a színészek jól játszottak.

2016.07.12 tamas84

A félreértések elkerülése végett, ez nem a Coen-fivérek legjobb filmje, erre nem érdemes számolni, de emellett nagyon is élvezhető darab. A színészfelhozatalra pedig végképp nem lehet panasz.

2017.02.08 Ancsus

Aki szereti a Coen-fivérek munkásságát, annak biztosan tetszeni fog az Ave, Cézár. Aki viszont nem találja a filmjeiket szórakoztatónak, annak jelen alkotás sem fog tetszeni. Én a két álláspont között vagyok, egyszer nézhető.

2017.03.20 Zenta

Én nagyon jól szórakoztam a filmen, de tény, hogy eléggé megosztó, volt olyan barátom, akinek egyáltalán nem tetszett. Ez egyébként jellemző valamennyi Coen-fivérek filmre. Nekem tetszik a stílusuk.

2016.12.02 gubimari

Eléggé megosztó film. Én azok közé tartozom, akiknek tetszett, viszont elájulva én sem voltak tőle. Volt benne nagyon sok jó poén és filmes utalás, már csa ezek miatt is érdemes volt megnéznem.

2017.03.27 Szinano

Kicsit túlértékeltnek érzem ezt a filmet. Bár tény, hogy jó volt, azok után, hogy a csapból is ez folyt, kicsit többet vártam volna tőle. Egyszer láttam, de még egyszer biztosan nem nézném meg, mert annyira nem volt kiemelkedő.

2017.02.14 Szilágyi Maja Bernadett Nézhetetlen

Hát ez egy nagy rakás **** volt szerintem. Az előzetes alapján 1000x jobbat vártam, erre elmentem moziba, kifizettem rá a jegyet és ezt kapom -_- Hát mit ne mondjak.. csalódtam a filmbe. :/ NEM AJÁNLOM SENKINEK SE!

2016.09.17 krazucsi

Az előzetes alapján kicsit többet vártam a filmtől,. de nem volt rossz. Ha nem tudtam volna, akkor is rájöttem volna, hogy Coen-fivérek film, annyira tipikus. Szerintem érdemes megnézni, jól lehet rajta szórakozni.

2016.10.17 laci044

Rengeteg fantasztikus színész és színősznő egy rakáson egy Coen vígjátékba. Kell ennél több? - Azért ez messze nem elég vagy garancia egy jó filmhez. A film alapvető felvetései jól működnek a színészek és a karakterek parádésak, de film kicsit mintha... Több

2016.05.21 alien007

Nagyon sajátos film, de a maga gyengeségei mellett is kimondottan szerethető. viszont abban én is csak az előző hozzászólóhoz tudok csatlakozni, hogy Coenék kánonjában is csak a középmezőnyben fér el. De ez a film még így is messze kiemelkedik az átlag hollywoodi filmek közöl, ami sokat elárul a fivérek munkájáról.

2018.10.14 fijass

Én egész jól szórakoztam, bár egy kicsivel azért többet vártam. Nem rossz film, egyáltalán, csak maradt bennem egy kis hiányérzet. Viszont az alakítások miatt mindenképp érdemes megnézni. Ennyi sztárt egy mozijegyért már rég láthattunk.