Rikudou6   2015. 08. 12.

Többet vártam tőle. Amikor beharangozták izgalmasnak tűnt. Sajnos a hozzá fűzött reményeimet korántsem váltotta be így ez egy bukta lett. Az érdeklődésem az első fél óra után teljesen elapadt.

tomtom   2015. 03. 01.

Egy elég komplex alkotás, valami a krimi thriller, az esettanulmány és a karakterrajz közt. Talán ebben rejlik az ereje.

Thor   2015. 01. 06.

Egy érdekes film, annyi biztos, a csávó bűnöz, bankot rabol, feleséget ver, embereket kínoz, csajokat szed föl, és ez megy körbe körbe. Az van, hogy sehol nem találtam egyfajta nyugvópontra, ahol csak egy kicsit is megnyílt volna nekem az egész lényege. Soha nem láttam bele abba, hogy tulajdonképp miért is, vagy mi volt a mozgatórugója...