Halhatatlanok (2004)

Immortel (ad vitam)

Halhatatlanok
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Lonka   2017. 07. 31.

Látványban egészen kiváló, egyedi és különleges. A történet már kevésbé, én eléggé untam a történetet olyan semmilyen, amit 5 perc után elfelejt az ember.

kasztni   2015. 08. 10.

Nagyon jól sikerült kísérletezés a vizuális oldalát illetően. Kétségkívül ellentmondásos darab, ami nem minden nézőjére hat egyformán. A főszereplők nagyon cool formát kaptak. Az egyiptomi mitológiából vett elemek inkább csak kiegészítik az egész futurisztikus sztorit, nincs mélyebb jelentésük. Nekem kicsit üresnek tűnik egyébként, ami a valós tartalmát illeti.

tomtom   2015. 05. 02.

Pseudomystikum egy nagyon csábító atmoszférába csomagolva. Fantasztikus képi világ, jól kiatlált karakterek, de egy rendes történetet is keríthettek volna hozzá...Kicsit csalódtam.