Harley és a Davidson fiúk (2016)

Harley and the Davidsons

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Macskínó   2016. 10. 10.

Marha jó mini sorozat, még számomra vérbeli motorosnak is sok új információt tartalmazott. Korhű volt, kiváló színészekkel, öröm volt nézni egy-egy alkatrész elkészültét. Csak ajánlani tudom!

luba323   2016. 09. 23.

Nézd meg az előzetest, és szerintem mindent érteni fogsz. Eddig nagyon élvezem, nagyon vártam már, hogy ilyen témában minőségi munkát lássak. Na hagyd ki!

kmona   2016. 09. 21.

Abszolút korrekt, jól felépített, szépen fényképezett és rendezett minisorozat. Bár még nem vagyok túl az összes részen, de rögtön megfogott.

nándi99   2016. 09. 20.

Nagyszerű film (sorozat), nagyon hiteles, a története kiváló és a színészekre sem lehet panasz. Mindenkinek csak ajánlani tudom!