Harmadik típusú találkozások

Close Encounters of the Third Kind

2015.08.04 Aranyhal

Számomra ez a film mindig különleges marad. Szívesen nézem meg újra és újra, leköt és érdeklődéssel tölt el. Igazi klasszikus, időtálló sci-fi karakteres szereplőkkel.

2023.08.28 Ergit

Alapmű.

2019.01.11 tooker

Steven Spielberg a Harmadik típusú találkozások esetében is nagyon kitett magáért és egy hiteles és érdekes, fantasztikus filmet hozott létre amit legalább egyszer látni kell!

2015.08.12 Rikudou6

Untatott szó szerint, nem voltam igazából sose ezeknek a filmeknek a híve, de ez konkrétan elaltatott. Nagy nehezen sikerült egyszer végig nézni, de nem okozott nagy meglepődést. Csalódás volt ez a film. Nem ajánlom.

2014.11.25 tamas84

Számomra ez egy alapfilm, különösen a vizuális effektek miatt, amik még ma is lenyűgözőek, és figyelembe véve, hogy milyen technikai lehetőségek álltak a rendelkezésükre akkoriban, egészen elképesztő, hogy mit hoztak ki mindebből. Ezt a Spielberg klasszikust mindenkinek látnia kell.

2015.02.09 Manyi

A klasszikus alapfilm, érdekes a sztori. Annak ellenére, hogy lassan 40 éves, időtálló, szórakoztató, leköti az embert.

2015.07.13 Sniper

Tudom, hogy ez sokak számára nagy kultuszfilm, de én megmondom őszintén nem nagyon értettem a történetet. Kurtán-furcsán volt felépítve az egész, szereplők se nagyon voltak kidolgozva, és mintha az egész film csak egy apropó lett volna, hogy elkészíthessenek egy nagy látványos ufós filmet.