Halhatatlan szerelem

Halhatatlan szerelem

Forever Young

Daniel, a repülőgép-pilóta feleségül akarja venni szerelmét Helent. Mielőtt azonban ezt megtehetné barátnőjét elgázolja egy autó. A kómába esett nőről az orvosok teljesen lemondanak. A kétségbeesett Daniel ezért úgy dönt, hogy részt vesz barátja kísérletében, és hibernáltatja magát míg szerelme fel nem ébred. A háború előtti kísérletbe azonban valami hiba csúszik, így amikor Daniel visszatér az élők közé már 1992-őt írnak a naptárak. Az új helyzetben nem csak rohamosan öregedő testével, hanem a jelentősen megváltozott körülményekkel is szembe kell néznie.

Rendező: Steve Miner
Író: J.J. Abrams
Premier (HU): 1993.06.18.

2022.11.02 JRD

Egy szerelem keserédes története. Egy férfi, egy nő, és sok-sok évtized, ami elválasztotta őket. Egyiknek olyan, mintha csak tegnap váltak volna el, a másik pedig addig leélt egy teljes életet. Hogy mi lesz a vége, szinte tudható. Mégis érdemes megné... Több

2017.10.07 indingo

Gyerekkoromtól kezdve imádom ezt a filmet. Akkor még akkora csattanónak éreztem ezt a lefagyasztós dolgot, meg hogy a nő még sem halt meg, hogy az elmondhatatlan.

2016.05.22 Yosihiro

Remek romantikus történet és jó alakítások. talán nem sokan látták ezért nincs vélemény ezt picit furcsálom is vagyis szinte hihetetlen :) Jami L. Curtis is jót alakít a filmben. Összeségében jó film lett főleg a szerelemk erejéről szól a film csodál... Több

Nat and Felix az F-Zero című videójátékot játsza Daniel megérkezésekor.Szerző: magyaristvan

A B-25 Mitchell az egyetlen repülőgép az amerikai seregben amit egyszemélyről neveztek el. Billy Mitchell tábornokról.Szerző: magyaristvan

Mel Gibson egyik tippje a rendezői székre Sydney Pollack volt. Szerző: magyaristvan

J.J. Abrams a történetet 2 millió dollárért adta el. Az eredeti címe "The Rest of Daniel" volt.Szerző: magyaristvan