indingo   2017. 10. 07.

Gyerekkoromtól kezdve imádom ezt a filmet. Akkor még akkora csattanónak éreztem ezt a lefagyasztós dolgot, meg hogy a nő még sem halt meg, hogy az elmondhatatlan.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek romantikus történet és jó alakítások. talán nem sokan látták ezért nincs vélemény ezt picit furcsálom is vagyis szinte hihetetlen :) Jami L. Curtis is jót alakít a filmben. Összeségében jó film lett főleg a szerelemk erejéről szól a film csodálatos és valóban az erzelmeken hullámzó történet. Szeretem ezt a filmet is :)

Mel Gibson

Nat and Felix az F-Zero című videójátékot játsza Daniel megérkezésekor.

(magyaristvan)

A B-25 Mitchell az egyetlen repülőgép az amerikai seregben amit egyszemélyről neveztek el. Billy Mitchell tábornokról.

(magyaristvan)

Mel Gibson egyik tippje a rendezői székre Sydney Pollack volt.