
Vélemények (4)
Egy kis időutazás, egy kis kaland és izgalom, egy kis romantika. A vége ugyan szerintem picit sziruposra sikeredett, de attól még ez egy jó kis film. Leköt és szórakoztat a jópofa figurákat alakító kellemes színészekkel és a két klassz kis sráccal. Nekem tetszett.
Gyerekkoromtól kezdve imádom ezt a filmet. Akkor még akkora csattanónak éreztem ezt a lefagyasztós dolgot, meg hogy a nő még sem halt meg, hogy az elmondhatatlan.
Remek romantikus történet és jó alakítások. talán nem sokan látták ezért nincs vélemény ezt picit furcsálom is vagyis szinte hihetetlen :) Jami L. Curtis is jót alakít a filmben. Összeségében jó film lett főleg a szerelemk erejéről szól a film csodál... Több