Határok nélkül

Határok nélkül

Beyond Borders

Az amerikai Sarah Londonban él a gyáros férjével. Az asszony egy jótékonysági gálán vesz részt, amelyet megzavar Dr. Nick Callahan felbukkanása. A férfi szenvedélyes szónoklattal hívja fel az iparmágnások figyelmét a harmadik világ országaiban élő gyermekek borzasztó sorsára. Sarah-t magával ragadja a beszéd. Feladva korábbi életét Nick mellé áll, hogy segítse az egyik afrikai menekülttáborban végzett munkáját. A szörnyűségek láttán Sarah egyre nagyobb elszántsággal dolgozik, miközben mind erősebb vonzalom fűzi a férfihoz.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2004.08.31.

2016.07.02 Dorkateo

Tiszteletreméltó cél a háború sújtotta emberekről filmet készíteni, de ez most elég átlagosra sikerült. Lehet, h az én hibám, de Angelina Jolie nekem nem színésznő, inkább egy beszélni is tudó modellféleség. És valahogy a történet a csoda amerikai segítőkre lett kihegyezve.

2015.03.13 Buffy

Tisztességesen megrendezett romantikus kalandfilm, aminek csak egyetlen óriási hibája van: a nem működő kémia a főszereplő pár két tagja közt...ez pedig elég erősen rányomja a bélyegét az egészre, tekintve, hogy a "szerelmük" kulcsfogalom a filmben.