Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

A dicsőség zászlaja (2006)

Flags of Our Fathers

ZeroHero   2019. 10. 01.

Hu, micsoda szineszi alakitasok es micsoda forgatokonyv. Jakerem...micsoda rendezes. Koszonjuk Paul Walkernek, Ryan Philippe-nek es Clint Eastwoodnak elsosorban ezt a zsenialis tortenelmi, haborus dramat, ami megmutat mindent amit tudunk a haborurole s azt is, amit nem.

dailyfilmsan   2018. 03. 15.

Kicsit elfogult vagyok mert Clint Eastwood az egyik kedvenc rendezőm mindegyik filmjét imádom ( amiket rendez) És ez sem kivétel ez alól. Egy dilemma körbejárása nem is mehetne ennél jobban mint ahogy a rendező körbejárja. Nem sok hadszíntéri képsort látunk csak amikre visszaemlékeznek a haza hozott "hősök". Nekem nagyon tetszett ajánlani tudom.

sabnock666   2019. 09. 03.

Nem tetszett,hiába Eastwood rendezte,és egy másik Eastwood játszott is benne.Láttam már rengeteg háborús témájú filmet,és ez a gyengék közé tartozik.Lapos,és erőtlen.

Mr. Zero   2015. 09. 01.

Szórakoztató film, kellemes karakterek, remek tálalással, jól megírt forgatókönyvvel, váratlan fordulatokkal. örök kedvencem, egyszerűen nagyszerű. Kihagyhatatlan.

sajvi   2015. 05. 12.

Egész jó film, a háború megjelenítése hibátlan, egyedül az a problémám, hogy a film néha egy kicsit ellaposodik, de csak azért, hogy utána újult lendülettel taglózza le a nézőket. Eastwood következetesen építkezik, a film logikus. A képek és a beállítások igényesek, már szinte festőiek. Mindenkinek ajánlom a filmet.

Clint Eastwood a forgatások helyszínéül - túlnyomórészt - Izland szigetét választotta.

(ps)

A tervezett költségvetés 80 millió dollár volt, de 55 millióból sikerült befejezni a filmet.

(ps)

A forgatás csupán 50 napig tartott, Clint Eastwood ugyanis a tervezett idő fele alatt végzett.