A dicsőség zászlaja

Flags of Our Fathers

2022.03.10 Lalee19

Engem ez a film nem nyűgözött le. Az első 45 perc után abbahagyták volna, akkor tökéletesre sikeredik. De így...sok visszaemlékezés...már nem is tudom, hogy hova emlékeztek ennyit. Számomra lényegtelen és értelmetlen részletek. A háborús jelenetek el... Több

Nem tetszett,hiába Eastwood rendezte,és egy másik Eastwood játszott is benne.Láttam már rengeteg háborús témájú filmet,és ez a gyengék közé tartozik.Lapos,és erőtlen.

2018.03.15 dailyfilmsan

Kicsit elfogult vagyok mert Clint Eastwood az egyik kedvenc rendezőm mindegyik filmjét imádom ( amiket rendez) És ez sem kivétel ez alól. Egy dilemma körbejárása nem is mehetne ennél jobban mint ahogy a rendező körbejárja. Nem sok hadszíntéri képsort... Több

2019.10.01 ZeroHero

Hu, micsoda szineszi alakitasok es micsoda forgatokonyv. Jakerem...micsoda rendezes. Koszonjuk Paul Walkernek, Ryan Philippe-nek es Clint Eastwoodnak elsosorban ezt a zsenialis tortenelmi, haborus dramat, ami megmutat mindent amit tudunk a haborurole s azt is, amit nem.

2015.09.01 Mr. Zero

Szórakoztató film, kellemes karakterek, remek tálalással, jól megírt forgatókönyvvel, váratlan fordulatokkal. örök kedvencem, egyszerűen nagyszerű. Kihagyhatatlan.

2017.07.10 matyas

Megindító háborús film, amelyik jól bánik a visszaemlékezésekkel, a film végig követhető marad és kellőképpen rejtélyes is, de mindenek előtt nyomasztó, pont mint a háború. Eastwood rendezett már pár jó filmet, de talán ez a legjobb, nem egy egyszerű téma, de mégis maradéktalanul helyt állt.

2015.07.17 sajvi

Egész jó film, a háború megjelenítése hibátlan, egyedül az a problémám, hogy a film néha egy kicsit ellaposodik, de csak azért, hogy utána újult lendülettel taglózza le a nézőket. Eastwood következetesen építkezik, a film logikus. A képek és a beállítások igényesek, már szinte festőiek. Mindenkinek ajánlom a filmet.