A sas (2011)

The Eagle

A sas

NGN   2020. 01. 10.

Nem a legjobb film a kategóriájában. Igazából nekem kicsit unalmas és előre kiszámítható volt az egész. Channing Tatum se volt formában, hiába a nagy nevek ez így gyenge volt.

hsanya182   2015. 05. 17.

Osztom a véleményt, hogy a hangi és a képi világ jóra sikerült. Ez a film a Centurion c. film folytatása, viszont az sokkal nagyobb mondanivalóval rendelkezik. Itt az nem szimpatikus, hogy annyira ragaszkodnak egy "hüle" szimbólumhoz és azért kaszabo... több»

macskulare   2015. 06. 11.

Nekem nagyon bejött és külön pikantéria, hogy egy részét Magyarországon forgatták, és a stáblista kb. 70%-a magyar szakembert vonultat fel! Ajánlom mindenkinek, mert méltatlanul gyenge az imdb-s 6.1 es pontszám. Jó nem egy Braveheart vagy Gyűrűk Ura, de jó kis szórakozás!

jozsagabri   2017. 03. 04.

Donald Sutherland és Mark Strong alakítása tetszett legjobban a filmben, igazán zseniális, ahogyan játszanak. Az egész film magával ragad, leköt, az események fordulatosak és a jelenetek látványosak.

Balu   2015. 05. 12.

Egyre inkább azt gondolom,hogy jó színész ez a Channing Tatum.Láttam már pár nyálas szerepemben de ebben a filmben szerintem jobban szerepelt.Bár a sztori nem annyira tetszett,de a képi és hangi világa az jól sikerült.

Cordelia Bennett   2016. 04. 29.

Egyszeri szórakozásnak jó, szép a látványvilág és tetszett a történetben a szerepek, pozíciók felcserélődése. Mókás, hogy a Magyarországon forgatott filmekben akkor is megjelenik egy-két magyar szürkemarha, ha a történet éppen Britanniában játszódik. :)