penzesisti   2017. 08. 17.

Könnyed, kellemes, semmi extra film. Jók a karakterek, a jelenetek, érdekesek a párbeszédek, és tetszett hogy van drámai vonala, érzelmi szál és mondanivaló.

imreacs82   2019. 04. 18.

Nem igazán jött be a film. Ahhoz képest hogy vígjáték elmaradnak az igazán jó poénok és ahhoz képest hogy sportfilm, nem elég profi és nem elég szakmai.

varjú   2016. 07. 31.

Warren Beatty nem okozott csalódást rendezőként. Nagyon kellemes és vicces néznivaló.

tomtom   2015. 11. 05.

Logikátlan, ahogy van, a befejezés meg pláne, de ezzel együtt nekem nagyon bejött és szórakoztató volt.

A filmben olyan korábbi amerikai futball sztárok tűnnek fel cameoszerepben, mint Deacon Jones, Les Josephson, Jack T. Snow, Jim Boeke és Charley Cowan.

A 6. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1978-ban.