High Maintenance (2012)

High Maintenance

scroll35   2016. 10. 19.

remek szituációs komédia, jól megírt karakterekkel. a pilot ugyan egy kicsit sokkolo volt, pár pillanatig azt hittem, gay pornot nezek, de erdemes megnezni. minden résznek van valami slusszpoénja

Az HBO az utóbbi években nem a nagy drámáival (lásd Trónok harca) fogott meg, hanem a 30 perces sorozataival (például: Girls, Looking). Hozzájuk hasonló a High Maintenance, amely egyelőre nálam a legjobb őszi újonc. 10/10 több»

A humoros szituációkat, és szomorú, megható jeleneteket remekül adagolták az epizódok során, érdekes indie hangulattal megfejelve. A lehető legjobb hír, hogy már zsebben van a 2. évad, máris alig várom. 9/10 több»