Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

szabomarc   2019. 01. 04.

Kikapcsolódni tökéletes. Vicces, néhol irritálóan gagyi, de amúgy nagyon jó sorozat. Rövidek a részek, így bármikor beleférhet 1-1 rész megnézése, ajánlani tudom.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Én úgy mondanám, hogy ez egy extravígjáték. Ha punnyadt az ember nincs ennél jobb vidító sorozat. Egy-egy rész után teljesen feldobódok.

wintermat   2016. 08. 18.

Kezdetben kétkedve fogadtam a sorozatot, de aztán teljesen beszippantott. Annyi benne a szerencsétlenkedés, hogy már-már élvezettel nézem, három évadon vagyunk túl és nem mondom azt, hogy már ráuntam.

MKristijan   2018. 09. 28.

Nehéz volt az első részt elindítanom, mert féltem hogy beszippant. A félelmem be is igazolódott. 1 lendülettel 2 éveadot meg is néztem, hála hogy kifejezetten rövidre vannak vágva a részek. Ennek ellenére egy szórakoztató, felfrissítő, nem bugyuta, izgalmas sorozatot kapunk.

szucszoli   2017. 07. 30.

Ha fantasy, Trónok harca, ha vígjáték, Szilícium-völgy

Én azt gondolom, hogyha a fantasy-ra a Trónok Harca a válasz, akkor a vígjátékra a Szilícium Völgy! Ez a sorozat olyan elemi szinten vicces és szórakoztató, hogy az ember a földön fetreng a röhögéstől és közben meg tele van írdatlan kínos és feszengető pillanatokkal, ami az Extras, vagy az Office sorozatból ismerős lehet, csak itt ezt még sikerült többszörösen a négyzetére emelni! (jó értelemben :) A színészek tök ismeretlen és fiatal figurák és olyannyira jól színészkednek és jó karaktereket alkotnak, amire a hálivúdi filmek képtelenek! A legnagyobb ereje ennek a sorozatnak szerintem az, hogy ez a rengeteg groteszk és szürreális helyzet kirajzol egy nagyon erős céges kritikát. Továbbá a cs... több»

Mike Judge (Beavis & Butt-Head, Hivatali patkányok) sitcomja azért se tud (egyelőre) kifulladni, mert mostanra inkább érdekes akar lenni, mint vicces – bár a poénok még mindig ülnek, illetve szépen belesimulnak a Pied Piper nevezetű startup, és az azt megalkotó programozók fordulatos hétköznapjaiba. több»

Christopher Evan Welch a széria ötödik részének munkálatai alatt tüdőrákban életét vesztette.

A sorozat főszereplői már mind ismerték egymást korábbról a stand-up comedy világából. Thomas Middleditch, , Kumail Nanjiani és Josh Brener ismert komikusok.