szabomarc   2019. 01. 04.

Kikapcsolódni tökéletes. Vicces, néhol irritálóan gagyi, de amúgy nagyon jó sorozat. Rövidek a részek, így bármikor beleférhet 1-1 rész megnézése, ajánlani tudom.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Én úgy mondanám, hogy ez egy extravígjáték. Ha punnyadt az ember nincs ennél jobb vidító sorozat. Egy-egy rész után teljesen feldobódok.

wintermat   2016. 08. 18.

Kezdetben kétkedve fogadtam a sorozatot, de aztán teljesen beszippantott. Annyi benne a szerencsétlenkedés, hogy már-már élvezettel nézem, három évadon vagyunk túl és nem mondom azt, hogy már ráuntam.

MKristijan   2018. 09. 28.

Nehéz volt az első részt elindítanom, mert féltem hogy beszippant. A félelmem be is igazolódott. 1 lendülettel 2 éveadot meg is néztem, hála hogy kifejezetten rövidre vannak vágva a részek. Ennek ellenére egy szórakoztató, felfrissítő, nem bugyuta, izgalmas sorozatot kapunk.

szucszoli   2017. 07. 30.

Ha fantasy, Trónok harca, ha vígjáték, Szilícium-völgy

Én azt gondolom, hogyha a fantasy-ra a Trónok Harca a válasz, akkor a vígjátékra a Szilícium Völgy! Ez a sorozat olyan elemi szinten vicces és szórakoztató, hogy az ember a földön fetreng a röhögéstől és közben meg tele van írdatlan kínos és feszengető pillanatokkal, ami az Extras, vagy az Office sorozatból ismerős lehet, csak itt ezt még sikerült többszörösen a négyzetére emelni! (jó értelemben :) A színészek tök ismeretlen és fiatal figurák és olyannyira jól színészkednek és jó karaktereket alkotnak, amire a hálivúdi filmek képtelenek! A legnagyobb ereje ennek a sorozatnak szerintem az, hogy ez a rengeteg groteszk és szürreális helyzet kirajzol egy nagyon erős céges kritikát. Továbbá a cselekménye kiszámíthatatlan: bármi-bármikor megtörténhet. Számtalanszor alakul úgy a csapat helyzete, hogy nem sikerül az, amit elterveznek. Aztán sokszor meg mégis sikerül a hátrányos helyzetüket az előnyükre fordítani, de mindez egy percig sem elcsépelt, vagy unalmas. Nagyon erős céges működést kritizáló sorozat, ami rávilágít, hogy ezek a nagyvállalatok milyen mocskos és szennyes módon működnek: rivalizálnak más cégekkel, ész nélkül költik a felhalmozott pénzt, visszaélnek a hatalmi helyzetükkel, jogi úton tönkre teszik a kis cégeket, vagy lopják el tőlük a szabadalmaikat és mindezt úgy csinálják, hogy ne tűnjön jogsértőnek a tevékenységük és mindez a valóságban is megtörtént már jó párszo... több»

deneslau   2016. 05. 10.

Véleményem szerint az egyik legjobb szitkom, izgalmas, nagyon durván jó sorozat, nincsenek felesleges klisék és üresjáratok, minden jelenet és poén a megfelelő időben jön. Sokat lehet rajta nevetni, a színészek imádnivalóak. Tökéletes!

Zsóka   2016. 04. 25.

1 évadot végignéztem...vártam h jobb lesz...2 csillagot ér számomra.

Christopher Evan Welch a széria ötödik részének munkálatai alatt tüdőrákban életét vesztette.

A sorozat főszereplői már mind ismerték egymást korábbról a stand-up comedy világából. Thomas Middleditch, , Kumail Nanjiani és Josh Brener ismert komikusok.

Mike Judge (Beavis & Butt-Head, Hivatali patkányok) sitcomja azért se tud (egyelőre) kifulladni, mert mostanra inkább érdekes akar lenni, mint vicces – bár a poénok még mindig ülnek, illetve szépen belesimulnak a Pied Piper nevezetű startup, és az azt megalkotó programozók fordulatos hétköznapjaiba. több»