
Vélemények (3)
Az itt olvasható két gyenge értékelés ellenére nekem tetszett ez a TV-film, mert pergő volt a cselekmény, még mozifilmnek is elment volna. A mogorva és nagyképű felügyelő vonakodva fogadta el a tapasztalt profilkészítő nyomozónőt, akinek a segítségév... Több
Alapjában véve nem lenne egy rossz film, de a dialógusok annyira hevenyészettekre sikeredtek, hogy bizonyos pontokon szinte kín szenvedés volt nézni. Nagyon sajnálom ezt, mert azért elég sok potenciál van a filmben.