Advertisement

A célkereszten túl (2014)

Beyond the Reach

indingo   2019. 08. 10.

Egy izgalmas thriller egy sivatagi üldözésről, ahol az üldöző úgy gondolja a pénzért egy balesetet ellehet tusolni, de ha nem akkor egy ember élete neki semmit nem jelent. Michael Douglas fantasztikusan hozza az unszimpatikus dúsgazdag fazont.

hsanya182   2015. 06. 07.

Életszerűen, reálisan ábrázol egy reménytelen menekülést. Eléggé élvezhető thiller, a film közepéig jól tartja a tempót, majd ott kicsit megtorpan és egysíkúvá válik, de nem lett túlzottan elhúzva a történet. Élvezhető könnyed thiller. Megéri.

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

Nagy küzdelem egy elvesztett csatában. Így lehetne jellemezni a film elbeszélését. Izgalmas volt, bár voltak számomra érthetetlen ok-okozati összefüggések a film elején, de egyszer nézhető.

MMcFly2015   2016. 03. 18.

Sikerül a két főszereplőnek elvinni a filmet a hátukon. Hozták amit kellett. Már csak a tájak miatt is érdemes blu-ray minőségben megnézni, mert a látvány az nagyon szép. Szépen, apránként halad a történet, kíváncsian vártam a befejezést. Sajnos a vé... több»

macskulare   2015. 06. 10.

Michael Douglas egy Madec nevű nagymenő vállalati cápát alakít, akinek valami rejtélyes dolga akad a sivatagban, amihez felfogadja a vidéki srác Bent (Jeremy Irvine), hogy legyen a „túravezetője”. A kis közös kalandjuk során aztán kiderül, hogy Madec... több»

Mmaarrttoonn   2016. 04. 03.

Michael Douglas nem okozott csalódást ebben a filmben sem.Végig izgalmas a cselekmény és egy percig sem unatkoztam rajta. Különleges hangulatú igazi thriller kiváló színészi alakítással.

A Mojave-sivatag tűzforró sziklavidéke és az általa kínált elképesztő látótávolság kiváló terepet biztosít egy macska-egér játékra épülő thrillerhez. A célkereszten túl épp ezért képes izgalmasan tálalni egy orvvadász (Michael Douglas) és egy nyomkereső (Jeremy Irvine) párharcát, de a karakterfejlődés átélhető kibontása már meghaladja Jean-Baptiste Léonetti rendezői képességeit. 5/10 több»