Hófehérke és a hét törpe

Snow White and the Seven Dwarfs

2017.02.01 Hedy0809

Szintén kedvenc,bár ettől kicsit féltem. :D A boszi nagyon ijesztő volt gyerekként,főleg a hangja. :D

2015.04.25 adibandii

Szerintem mindenki számára ismerős mese gyerekkorábol.Nem is lehet elfelejteni a hét törpét,köztük többek közt nekem Morgó,Szundi és Kuka maradt meg bennem leginkább.

2016.04.30 angel001

Hatalmas klasszikus az első mesék között szerepel, szuper aranyos történettel.Mindenki kedvence, anyukák millioi meséli a gyerekeknek este, még sem gondol senki bele, hogy egy gonosz 'gyilkos' boszorkányról mesél este :D

2015.06.25 FarZoo

Imádtam ezt a mesét. Nagyon aranyos, a zenéje is fülbemászó, élvezetes már önmagában. Többször láttam és mindig élményt nyújtott. Nem túlzás, hogy akár felnőtteknek is szórakoztató.

2019.06.18 Zsolti01

Nekem nagyon bejött ez a film. A zenék nagyszerűek benne, a törpék is nagyon aranyosak. A története tanulságos. Ez egy nagyszerű Disney film lett szerintem.

2016.10.02 Lost Silver Book

Ez az a mese, amit legelőször kéne megmutatni talán az összes gyereknek. Nekem ez volt a kezdet és erre építkeztem a többi mesémből és ajánlom ezt a sorrendet másnak is. pl. Egy Shrek megnézéséhez kellenek ezek a Disney alapok, anélkül az csak. De nem ezért kell megnézni, hanem mert páratlan alkotás. Rajzolás, zene... stb.

2016.12.14 Potoczkie

Igazi klasszikus Disney razfilm, melyet valószínűleg mindenki látott már legalább egyszer az életében. Én gyerekkoromban tömérdek alkalommal megnéztem, az egyik kedvencem volt.

2017.11.16 baalint

köszi Mafab, sosem tudtam hogy ez a film ennyire régi :) Pár évtizedet simán letagadhatna. Persze a történetet mindenki ismeri, hiszen nagy klasszikus mese, mégis érdemes megnézni legalább 1x

2017.03.21 Péter

Gyerekként meglehetősen tartottam a gonosz boszorkánytól és minduntalan szurkoltam Hófehérkének. Nagyon szerettem ezt a mesét, az igazi Disney-filmek korszakából.

2016.12.08 Pappcsino

A Walt Disney rajzfilmek közül a Hófehérke és a hét törpe volt az első, amit gyerekként láttam és egyből az egyik kedvencem lett egy életre. Meg sem tudnám mondani, hányszor láttam. Igazi klasszikus.

2016.07.30 Kardos

Az egyetlen Disney mese talán, ami egyáltalán nem mozgatta meg a fantáziámat. Unalmas, sémás és rendkívül bugyuta. A törpök karaktere meg egyenesen hülyék sajnos. A nő, hercegnő meg egy buta kislány aki csak azt várja egyszerűen hogy megmentsék..

2017.11.23 nagysar

Nagyon sokszor láttam mindenféle változatban már,de ez a Disney-féle azért örök klasszikus. Még jó hogy a gyerekek nem gondolnak bele hogy valójában milyen kegyetlen a történet.

2016.02.09 Dniel

Mindenkinek szerintem ismerős lesz ez a mese ha nem is a film de a történet. Az a jó ebben a filmben hogy annyira hitelesen adja elő és úgy ahogy én elképzeltem hogy az csak na. Nekem az egyik kedvencem a Disney filmek közül.

Érdekes hogy egy csók miatt kilehet köpni egy alma darabot ami a torkára akadt XD Na jó ez már csak mostanában jutott eszembe, de régen nagyon sokszor megnéztem és imádtam :)