Hófehérke és a hét törpe

Snow White and the Seven Dwarfs

2015.05.28 klaudia4469

Ez egy kötelező mese, szerintem mindenki imádná. Gyerekkoromban annyira beleéltem magam az éneklős jelenetekbe, hogy tánc közben belefültem a függönybé, és lerátottam azt :D Anyukámég nagyon boldogok voltak:D Hófehérke nagyon aranyos és szerethető, ahogy az egész mese nagyon kedves:)

2019.01.02 MissFortune

Kiskoromba alig vártam, hogy megkapjam kazettán. 1 hétig biztosan ezt néztem egyfolytában...:D

2020.02.29 Róbert Gyenes

Még annó kazettáról néztem, megunhatatlan klasszikus.

2015.02.12 kurrek

Szerintem nincs ember, aki ne lenne tisztában az első Disney-s mese történetével. A Hófehérke nagyon aranyos mese, a törpökkel együtt válik igazán viccessé és szerethetővé. 5/5

2022.02.28 Loretta

Az egyetlen eredeti Hófehérke, ami zseniális és megismételhetetlen. Az újabb feldolgozások a közelébe sem érnek, a 2023-ra ígért filmnek meg köze sem lesz hozzá, így meg sem fogom nézni.

2015.02.09 roboka

Már bemutatóján klasszikusnak számított, és évtizedekig ennek mintájára készültek a Disneynél a "hercegnős" filmek.

2015.02.13 LAlexa23

Egy újabb ékes gyöngyszem Disney rajzfilmtárából :)

2015.05.06 miki

A Hófehérke és a hét törpe egy igazi őskövület, amit még teljesen manuális technológiával készítettek. Hallatlan mennyiségű papírt és festéket használtak fel a produkció létrehozásához. A filmről készült egy Így készült film is, amiből sok érdekes ré... Több

2015.05.29 Tomo-chan

Az eredeti történet ismeretében sokkal jobbnak találom a Disney feldolgozást, ez mégis csak mutatható gyerekeknek. Számomra is az egyik legjobb esti mese volt gyerekként.

2015.01.25 FunBoi

Ez kétségtelenül minden idők egyik legjobb rajzfilmje. Disney műfajt teremtett ezzel a művel. A produkcióból nem sajnáltak sem időt sem pénzt sem pedig fáradtságot. A karakterek nagy igényességgel vannak kidolgozva, akárcsak az egész film. A hófehérke egy időtálló örök klasszikus.

2015.03.16 dorci298

Ohh annyira aranyos egy mese :) a kedvenc részem az amikor a kis állatokkal takarítja Hófehérke a törpék házát :) ajánlom mindenkinek :)

2020.03.16 Blank

Nagy kedvencem :) meg van valahol VHS-n is még :)