Ziccerdobás

Ziccerdobás

Hoops

Ben Hopkins, a szabadszájú és önfejű középiskolai kosárlabdaedző nem tököl, és eltökélten hisz abban, hogy kétbalkezes csapata jelentheti számára a belépőt a nagyok ligájába.

Ben Hoffman és Jake Johnson fergeteges animációs sorozattal rukkolt elő, mely augusztus 21-től magyar nyelven is… Több

Premier: 2020.08.21.

1. évad (2020) - 10 epizód

KULCSSZAVAK

2020.08.16 Tibi

Hát ez nálam nagyon betalált, imádom a humorát. Az előzetest látva voltak kétségeim, de az első epizód mindet eloszlatta.

2020.08.11 Phalanx

Azt hiszem, megérdemel egy esélyt, bár az edző figurája elég lapos, tartok tőle, hogy ha végig ő marad a középpontban, elég gyorsan leül a sztori.

2020.08.15 Peti

Oké, nekem az ilyesfajta humorból jöhet bármennyi, annyira szuper az egész. Nem mondom, hogy teljesen szétröhögtem magam az egészen, de ettől függetlenül remek hangulata vana, és persze maga a humor is mint olyan, eléggé "kifinomult". :)

2020.08.13 Nicolas

Hm, hát általában mindig nyitottan álok hozzá a szatírákhoz, a Ziccerdobás pedig hozza is mindazt, amit a műfajtól elvárhatnánk, de sajnis azt kell mondjam, hogy semmi új a nap alatt. Ettől függetlenül remek humora van, de nem érzem azt, hogy annyira kultikussá válik majd a jövőben.