Hotel Transylvania 2: Ahol még mindig szörnyen jó

Hetediksor.hu
2015/10/07

Hotel Transylvania 2. – Ahol még mindig szörnyen jó
A gyerekek valószínűleg élvezni fogják a Hotel Transylvania 2-t, mert szerethetőek a karakterei, kedves a mondanivalója és képes viszonylag impulzív maradni. Viszont szomorú, hogy ennél nem volt képes többre, pedig minden adott volt hozzá és tudjuk, hogy nem lehetetlen a feladat ebben a műfajban, mert tárt már elénk ennél számtalanszor minőségibb történeteket is az animációs világ. Több

Movieaddicts.hu
2015/10/08

Movieadditcs: Ahol még mindig szörnyen jó
Akinek tetszett az első rész, annak kötelező. A kicsiknek valószínűleg bejön majd, nem fognak csalódni. Egy ügyes tollú íróval a harmadik rész akár ütős is lehet, mert ez csak rendben van. Több

Smoking Barrels
2015/10/11

Hotel Transylvania 2
A Hotel Transylvania második része teljesen fogyasztható, nézhető darab, de a teljesen felesleges és funkciótlan folytatások táborát erősíti. Egyszer unaloműzésként meg lehet nézni, de nagy fordulatokra és forradalmi mondanivalóra ne számítson senki. Több

Vox.hu
2015/10/13

Értékelés: 5.5/10
Hotel Transylvania 2
Adam Sandler bármiből kiszívja az életet, így a Hotel Transylvania folytatása is vérszegényebb lett, mint elődje. Több

Filmtekercs.hu
2015/10/19

Sandler legjobb arca
A Hotel Transylvania folytatásától pontosan azt kapjuk, amiért az első részt is megszerettük: imádnivaló karaktereket, szuper poénokat és remek animációs élményt. Több

jerrycomovie
2019/01/21

Értékelés: 5.5/10
Hotel Transylvania 2 (2015)
"Megtekintés: Mi bajom lehet. Az elsőt is megnéztem és élek... és nem is nagyon emlékszem." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!