Hotel Transylvania 2: Ahol még mindig szörnyen jó

Hotel Transylvania 2

2020.11.17 dailyfilmsan

A Hotel Transylvánia első részéből megismert karakterek borzolják a kedélyeket a folytatásban is. Itt kevesebb a miszticizmus, inkább a joly joker banális, minden családi életben felmerülő konfliktus-zsákból húztak egyet a készítők, és voala, megkapt... Több

2017.09.22 mamiéstöti2

Végre egy folytatás, amire nem mondhat az ember semmit, amit az elsőre ne mondhatott volna. Se nem jobb, se nem rosszabb, az első sikeres volt és nem változtattak semmit.

2016.06.05 Bogi87

A Hotel Transylvania 2 tudta hozni ugyanazt a színvonalat, amit az első résznél már megszokhattunk, a film tele van jobbnál jobb poénokkal.

Eddig,és ne tovább!Ahogy a Columbo egyik részében a gonosz gyilkos mondja.Ez még rendben volt,de itt le kell zárni,mert ellaposodna! Vicces,és aranyos kis családi mese !

2016.01.24 dulkap

Az első rész jobban tetszett humor szempontjából, de azért ez is vicces volt. Látványilag ez erősebb volt, talán azért mert horrorisztikusabb volt az elődjénél. Ha gyerekfilmként nézek rá, időnként talán túlságosan is ijesztő, hasonlóan a Rém rom-hoz. De szerethető karakterek és kicsit másabb, mint a többi rajzfilm.

2019.05.19 Ms. Akárki

Méltó folytatása Dractata történetének. Ez a rész főleg gyerekcentrikus. Dennisre a félvámpírkárra öszpontosít és a családi perpatvarokra, a másság elfogadására. Humorban itt sincs hiány. Imádtam ahogy próbálták Dennisből a kis túrájukon kihozni a vámpírkát.

2018.12.08 harnas1207

A folytatásba kevesebb volt a humor és nagyobb hangsúlyt kapott a történet. Nekem az első rész jobban tetszett. Viszont a vámpír család továbbra is szerethető, és volt létjogosultsága a második résznek.

2016.04.01 citizenfour99

Gyengécske, hullámvölgyes

Az eleje baromi jól indult, sokat nevettem, majd a közepe kissé ellaposodott, és a vége ismét nagyon király lett, az első részhez viszonyítva, viszont mindenképp gyenécske volt. Nagyvonalakban. A történetben tetszett, hogy végre valakik, manapság egy... Teljes kritika

2016.10.14 lolita13

szerintem úgyanolyan jó lett mint az első része.

2017.08.07 felicity

Sokkal jobb mint az első rész. Izgalmas de vicces a történet. jó az animáció, és a karakterek is. ajánlom hogy nézzétek meg sokan, mert nagyon jó film.

2017.09.17 SzFa

Jobban tetszett, mint az első rész. Sikerült az első rész színvonalát megtartani, szerethetőek a karakterei, kedves a mondanivalója és képes viszonylag végig szórakoztatni.

2017.08.31 moviewer

Nekem hozta az első rész színvonalát. Most sem magán a történetvezetésen van a hangsúly. A morális mondanivaló most is a helyén volt. A humora számomra szintén egész jól működött. Teljesen jó folytatásnak tartom, jól kiegészíti az első részt.

2016.02.21 Megamovie

A történet szerint Drakula megbékélt lánya választottjával, olyannyira hogy egyszer csak azon kapja magát hogy nagyapa lesz.Ám a gyermek félig ember lesz és nem akar előtörni a másik énje ,innentől kezdődik a konfliktus miszerint Drakula megszállotta... Több

2017.02.11 Niki18

Az elsőhöz hasonlóan tele van vicces jelenetekkel, de maga a történet már nem annyira jó lett. Kiszámítható mi lesz a vége. tetszeni tetszett de nem nézném meg még egyszer.