Hotel Transylvania 2: Ahol még mindig szörnyen jó

Hotel Transylvania 2

2017.12.31 authorgirlll

Az első részt imádtam, de ezt nem tudom. Ugyanazok az elemek és karakterek. A kisfiú inkább irritált mint volt cuki. Szerintem ezt az unokás dolgot nem pont ebbe a filmbe kellett volna berakni.

2016.04.21 raczdavidzsolt

A Hotel Transylvania szörnyeinek meséjében az a legrémisztőbb, hogy mennyire rosszul sikerült. Pedig a közönségnek nincs nagy elvárása ezektől a produkcióktól csak annyi, hogy szórakoztassák a gyerkőcöket szép képi világgal és egy kedves történettel.... Több

2016.08.12 tvmérnök

Hát az első részhez képest sivár lett a folytatás. Se nem kreatív, se nem izgalmas. Még csak látványosnak se látványos. Annyit ér, mint döglött lovon a patkó.

2016.02.10 norbi0102

Nagyon ász a mese. Jókat nevetem rajta. Viszont érdemes moziban megnézni. Gyerekeknek nagyon jól ki van találva. Kifejezetten családias. Ha humorban hiányotok van, akkor ezt mindenképp meg kell nézni.

2016.02.10 Rayman102

Egy esti animációs filmek tökéletesen megfelel, feltéve ha az ilettő szereti az animációkat. Nem volt olyan nagyon jó de nem is volr rossz. Aki látta az első részt az ne hagyja ki ezt sem.

2016.05.21 Gecko

Hát itt se jött össze ,hogy a második film jobb legyen ,mint az első. Béna amerika poénok,ráadásul már azt se tudták belőni ,hogy milyen korozstálynak szánják. Csalódás volt az elsőhöz képest. Kevésbé volt kreatív és humoros.

2016.04.30 angel001

Nagyon vártuk már a második részt, mert az első is abszolut bejött nekünk is és a fiunknak is. Nem csalódtunk, jól kidolgozott folytatás, izgalmas történet csavarokkal,szuper aranyos karakterekkel.Remélem hamarosan lesz harmadik rész is.

2016.11.08 kicsimano

Ha valakinek tetszett az első rész, annak kötelező megnéznie a folytatást is, amely talán még jobban sikerült, mint az elődje. De ezt halkan mondom, mivel valójában nem tudom eldönteni, melyik tetszett jobban, szerintem mind a két rész zseniális.

2017.09.30 koba1996

Méltó az első részhez, és valami hihetetlenül jó, ahogy a valós családi konfrontációkat mutatja be fantasy környezetben. A végén pedig a csavar minden pénzt megért.

2016.06.20 tamas84

Pixar nagyágyúihoz ugyan nem ér fel, de kellemes kikapcsolódást nyújt arra a másfél órára. Gyerekeknek, felnőtteknek egyformán jól fogyasztható.

2016.12.02 gubimari

A Hotel Transylvania tele van jobbnál jobb poénokkal és más filmekre való utalásokkal. Össze sem tudnám számolni, hány filmre hivatkozik. Nagyon szerethetőek és viccesek a szereplők.

2017.02.24 időjós

Wow, ez aztán a folytatás. A film készítőinek sikerült egy olyan darabot letenniük az asztalra, ami igen méltó folytatásnak bizonyult az első rész után. A film nem ismétli önmagát, új és eredeti poénokkal operál, amelyek vannak olyan ütősek, mint az ... Több

2015.10.31 katalin19

Még a 2. része is szörnyen jó még mindig a mozikban pláne. A családias mese folytatódik, úgy ahogyan kell. Zenék szintén jók. Végig figyelhető, nem unatkozol a film alatt. :D

2017.03.27 Szinano

Akárcsak az első film, a Hotel Transylvania 2 is hemzseg az állati jó poénoktól. Ez egy tipikusan olyan animációs film, amely mindenkinek tetszeni fog, attól függetlenül, hogy az illető 9 vagy éppen 99 éves. Nagyon mulatságosak a filmbéli karakterek is, könnyű őket megszeretni.