Casper 2. - Szellemes kezdetek

Casper 2. - Szellemes kezdetek

Casper: A Spirited Beginning

A kedves kis szellemlénynek, Caspernek új ellenségei támadnak a gonosz Kibosh és inasa, Sni személyében. Szerencsére Casper egy emberi lénnyel is összebarátkozik, aki segítségére siet hősünknek.

(erare)

Rendező: Sean McNamara
Premier: 1997.09.09.
Több

2020.12.17 Timon

Amikor először láttam, nem tudtam, hogy folytatás, mert random leadta a tévé, viszont valahogy eszeveszettül viccesnek tartom. Már kezdve ott, hogy a szellemek humorosak, innentől már csak kreativitás kérdése volt, és a kis eltévedt szellemecske egész jól elvolt az emberekkel... Vígjátéknak szerintem nem rossz.

2016.01.16 esfworld

A CGI rosszabb, mint az első résznél és a hangulat is lankadt, de alapjába véve egy jó kis szórakoztató humoros családi film. Mondjuk, azért sok mindenre nem emlékszem.

2016.02.29 avatar123

Valahogy sose értettem, hogy lehet az, hogy egy folytatás ennyire rosszra sikerüljön az előzőhöz képest. Nem csupán a forgatókönyvre gondolok, hanem a technikai kivitelezésre. Ez a vizuális világ egyszerűen kínos. Rossz nézni.

2019.07.02 petresku

Hát, én az első részt nagyon szerettem és aranyos filmnek tartottam. Nagyon eredetinek gondolom az ötletet a mai napig. De ez a folytatás szerintem eléggé gyengére sikeredett. Azt hiszem, ezt már tényleg csak a fiatalabb generáció tudná értékelni, mi... Több