Játssz egy LG 32LJ500V TV-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Hotel Transylvania 2: Ahol még mindig szörnyen jó

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Végre egy folytatás, amire nem mondhat az ember semmit, amit az elsőre ne mondhatott volna. Se nem jobb, se nem rosszabb, az első sikeres volt és nem változtattak semmit.

dulkap   2016. 01. 24.

Az első rész jobban tetszett humor szempontjából, de azért ez is vicces volt. Látványilag ez erősebb volt, talán azért mert horrorisztikusabb volt az elődjénél. Ha gyerekfilmként nézek rá, időnként talán túlságosan is ijesztő, hasonlóan a Rém rom-hoz. De szerethető karakterek és kicsit másabb, mint a többi rajzfilm.

Bogi87   2016. 06. 05.

A Hotel Transylvania 2 tudta hozni ugyanazt a szìnvonalat, amit az első rèsznèl màr megszokhattunk, a film tele van jobbnàl jobb poènokkal.

Mavil   2016. 06. 09.

Nem tudom eldönteni, hogy ez, vagy az első rész tetszett-e jobban, mind a kettő film önmagában szuper. A folytatásfilmben egy egészen új történetet ismerhettünk meg, amely szerencsére nem az első rész poénjaiból táplálkozott.

citizenfour99   2016. 04. 01.

Az eleje baromi jól indult, sokat nevettem, majd a közepe kissé ellaposodott, és a vége ismét nagyon király lett, az első részhez viszonyítva, viszont mindenképp gyenécske volt. Nagyvonalakban. A történetben tetszett, hogy végre valakik, manapság egyre többen, nem apple termékeket promotálltak, hanem androidos cuccokat, sony telefon, aio vagy milyen laptop, android csengőhang stb.., viszont az nem tetszett annyira, hogy egyáltalán ezt az okos világot bele szőtték a történetbe, sokat nem dobott a humor faktoron, meg hát nem is kell a fiatalokkal gyermekkoruk óta ezt a "okos-társadalmat" promotállni. A kategóriát nem igazán tudtam belőni, hogy melyik korosztályt szerették volna megcélozni, de nem is volt igazán gond. Ez csak egy személyes vélemény. Ám, és ami fontos, próbálgattam, nézem angolul , angol felirattal. Steve Buscemi, meg Kevin James, meg Selena Gomez hangok végett, DE, nekem Adam Sandler hangja magyarul az igazi, és azt kell, hogy mondjam, magyar szinkronnal sokkal királyabb volt. Nagy tanulságokat nem lehetett belőle levonni, és mondják sokan, hogy a mesékből nem is kell. Pedig de. Épp ez az a műfaj, ahol szórakoztatóan lehet beültetni nagyon fontos tanulságokat a gyerekek fejébe, ami szerintem fontos. Szóval egy kissé történet szempontjából lehetett volna kreatívabb is. Drakulára nem lehetett úgy nézni, hogy ne a kiköpött Lugosi Béla fejet látnám, ami nagyon király , alapjába véve pedig szeretem ezt a Hotel Transylvania sztorit, és ez jó mese volt apróságoktól eltekintve.

Adam Sandler
Selena Gomez
Adam Sandler
Kevin James

A gyerekek valószínűleg élvezni fogják a Hotel Transylvania 2-t, mert szerethetőek a karakterei, kedves a mondanivalója és képes viszonylag impulzív maradni. Viszont szomorú, hogy ennél nem volt képes többre, pedig minden adott volt hozzá és tudjuk, hogy nem lehetetlen a feladat ebben a műfajban, mert tárt már elénk ennél számtalanszor minőségibb történeteket is az animációs világ. több»

Akinek tetszett az első rész, annak kötelező. A kicsiknek valószínűleg bejön majd, nem fognak csalódni. Egy ügyes tollú íróval a harmadik rész akár ütős is lehet, mert ez csak rendben van. több»

A Hotel Transylvania második része teljesen fogyasztható, nézhető darab, de a teljesen felesleges és funkciótlan folytatások táborát erősíti. Egyszer unaloműzésként meg lehet nézni, de nagy fordulatokra és forradalmi mondanivalóra ne számítson senki. több»

Az eredeti hangok közül egyen kellet változtatni az első részhez képest: CeeLo Green ellen eljárás folyt szexuális bántalmazás vádjával, így ebben a filmben a múmia hangját Keegan-Michael Key adta.

(ArpiHajdu és Réci )

A Sony Pictures Animation stúdió 10. kiadott filmje.

(mamiéstöti2 )

Drakula nagypapa legközelebbi "segèdjèt" Bèlànak hìvjak, ìgy tisztelegtek az alkotòk Lugosi Béla előtt.

(Bogi87 )