Elvarázsolt kastély

Marc John Jefferies
Terence Stamp
Wallace Shawn
Marsha Thomason

New Orleans valaha volt leggazdagabb családjának otthona eladósorba kerül. Az impozáns, bár némileg borzongató épület értékesítésével Jim Everst (Eddie Murphy) bízzák meg, aki akkor még nem sejti, hogy a ház extrái közé 999 szellem és egy elátkozott, XIX. századi szerelmespár is… Több

Premier (HU): 2004.04.01. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.06.20 KCintia

Nosztalgiának nem megfelelő

Régen láttam már ezt a filmet, és akkoriban nagyon jónak és szórakoztatónak tartottam. Sajnos, azt kell mondanom, hogy ez most újranézésként nem nyújtott a számomra semmit. Egy ideig lekötött, de aztán simán háttérzaj lett belőle.

Vicces mert Eddie Murphy hozza az elvárt tehetségéhez passzoló minőséget. Poénok hada jön egymás után, és kissé TV filmesre sikerült a feeling, de nem gond,egy laza szombat délutánra kellemes kis kikapcsolódás.

2019.07.23 Ms. Akárki

Kellemes fantasy gyerekfilm. Hamisíthatatlan Eddig Murphy humorral. Nekem kifejezetten tetszett és a zenéi is remekek. Az animáció hagy magaután kívánnivalót, de ez van ha valaki 15 éves filmet nézXD

2019.05.13 Norbert93

Teljesen átlagos színvonalú vígjáték, némi mágiával és egy varázslatos helyszínnel.

2017.11.29 Bob

Nem a legjobb filmje Eddie Murphy, de egy családi TV-s vígjátéknak simán elmegy. :)

A film költségvetése 90 millió dollár volt és jelenleg 192 millió bevételnél tart világszerte.Szerző: Bob

A Szellemírtók sikeréből kiindulva a Disney zöld utat adott a produkciónak a 80-as évek közepén, azonban a kezdetekben csak azzal a feltétellel, hogy Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis vagy Rick Moranis kapja a főszerepet.Szerző: rbernadett

Marsha Thomason karaktere egy 10 éves kisfiú és egy 13 éves kislány édesanyja, holott a színésznő akkor mindössze 27 éves volt. Szerző: rbernadett