Elvarázsolt kastély (2003)

The Haunted Mansion

Máki   2021. 04. 16.

Most őszintén! Mondjatok egy olyan Eddie Murphy filmet, ami nem lett volna jó! Ötletes történet, szerintem Eddie Murphy beillik ide minden téren, sose unom meg, jók a horror karakterek is. Nagyon elkapta Eddie Murphy. Imádom a palit. Gyerek fejjel, nagyobb fejjel perfekt kikapcsolódás. Felkerült a százas listámra.

Sabnock Sanatory   2018. 08. 25.

Vicces mert Eddie Murphy hozza az elvárt tehetségéhez passzoló minőséget. Poénok hada jön egymás után, és kissé TV filmesre sikerült a feeling, de nem gond,egy laza szombat délutánra kellemes kis kikapcsolódás.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Kellemes fantasy gyerekfilm. Hamisíthatatlan Eddig Murphy humorral. Nekem kifejezetten tetszett és a zenéi is remekek. Az animáció hagy magaután kívánnivalót, de ez van ha valaki 15 éves filmet nézXD

Norbert93   2019. 05. 13.

Teljesen átlagos színvonalú vígjáték, némi mágiával és egy varázslatos helyszínnel.

Bob   2017. 11. 29.

Nem a legjobb filmje Eddie Murphy, de egy családi TV-s vígjátéknak simán elmegy. :)

wooderman   2016. 06. 20.

Eddie Murphy filmjein képetelenség unatkozni! Egyszerűen fantasztikusan pörgősek, izgalmasak, viccesek.Ingatlanügynök a filmben, ami komoly figura lenne , de így is oltárit alakított!!

drsolomon   2015. 06. 30.

Nevettető, jó kis sztori kicsiknek és nagyoknak, jók a fantasy elemek, a karakterek viccesek. A jelenetek frappánsak, nincs egy unalmas perce, leköti a figyelmet.

Wallace Shawn
Marc John Jefferies
Terence Stamp
Wallace Shawn
Marsha Thomason

A film költségvetése 90 millió dollár volt és jelenleg 192 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

A Szellemírtók sikeréből kiindulva a Disney zöld utat adott a produkciónak a 80-as évek közepén, azonban a kezdetekben csak azzal a feltétellel, hogy Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis vagy Rick Moranis kapja a főszerepet.

Marsha Thomason karaktere egy 10 éves kisfiú és egy 13 éves kislány édesanyja, holott a színésznő akkor mindössze 27 éves volt.