Elvarázsolt kastély

The Haunted Mansion

2022.06.20 KCintia

Nosztalgiának nem megfelelő

Régen láttam már ezt a filmet, és akkoriban nagyon jónak és szórakoztatónak tartottam. Sajnos, azt kell mondanom, hogy ez most újranézésként nem nyújtott a számomra semmit. Egy ideig lekötött, de aztán simán háttérzaj lett belőle.

Vicces mert Eddie Murphy hozza az elvárt tehetségéhez passzoló minőséget. Poénok hada jön egymás után, és kissé TV filmesre sikerült a feeling, de nem gond,egy laza szombat délutánra kellemes kis kikapcsolódás.

2019.07.23 Ms. Akárki

Kellemes fantasy gyerekfilm. Hamisíthatatlan Eddig Murphy humorral. Nekem kifejezetten tetszett és a zenéi is remekek. Az animáció hagy magaután kívánnivalót, de ez van ha valaki 15 éves filmet nézXD

2019.05.13 Norbert93

Teljesen átlagos színvonalú vígjáték, némi mágiával és egy varázslatos helyszínnel.

2017.11.29 Bob

Nem a legjobb filmje Eddie Murphy, de egy családi TV-s vígjátéknak simán elmegy. :)

2016.06.20 wooderman

Eddie Murphy filmjein képetelenség unatkozni! Egyszerűen fantasztikusan pörgősek, izgalmasak, viccesek.Ingatlanügynök a filmben, ami komoly figura lenne , de így is oltárit alakított!!

2015.06.30 drsolomon

Nevettető, jó kis sztori kicsiknek és nagyoknak, jók a fantasy elemek, a karakterek viccesek. A jelenetek frappánsak, nincs egy unalmas perce, leköti a figyelmet.

2021.04.16 Máki

Most őszintén! Mondjatok egy olyan Eddie Murphy filmet, ami nem lett volna jó! Ötletes történet, szerintem Eddie Murphy beillik ide minden téren, sose unom meg, jók a horror karakterek is. Nagyon elkapta Eddie Murphy. Imádom a palit. Gyerek fejjel, nagyobb fejjel perfekt kikapcsolódás. Felkerült a százas listámra.

2018.07.07 darkangel1231

Vicces film, Halloweenkor jó szórakozás lehet, ha nem szeretnél ijesztőt nézni, de azért hangulatban passzolni akarsz az ünnephez. Igazán misztikus, gyerekek félhetnek is tőle.