Sabnock Sanatory   2020. 09. 19.

Egy kifejezetten jó misztikus horror,ami nekem nagyon tetszett.A Lovecraft-os beütés nagyon ott van,és érzékelhető.Izgalmas,és kifejezetten erős a félelem faktor! Stuart Gordon megoldotta a feladatát,és a színészek játéka is nagyon bejön.A képi világ... több»

Owotonor   2019. 02. 21.

Jól kivitelezett és izgalmas Lovecraft film, ez a hajótörött szigetes sztori nagyon bejött hogy mellette van fantázia is, durvább horror elemekkel / részekkel imponál, és tele rejtéllyel atmoszférával.

Megamovie   2018. 08. 02.

Nagyon jó kis misztikus paráztató okkult horror, kellemesen csalódtam benne. Pedig nem vagyok nagy horror fan, de kifejezetten tetszett a darkos hangulata, és hogy a főszereplők nem inkompetens barmok.

A film Spanyolországban 2001. október 31-én jelent meg, nem véletlenül.

(Sabnock Sanatory )