Lonka   2020. 09. 14.

Ha valaki az eredeti történetre kíváncsi ne ezt nézze, meg a gyereknek se mutassa meg. Egy más szemszögű feldolgozás, mint megszokott.

BoBamburg   2020. 08. 24.

Igazán kellemes horror fantasy. Nem egy gyors, pörgős filmet kell elképzelni, hanem egy szép, lassú, gyönyörűen fényképezett "kamara drámát". Na meg nem lennék ellene, ha több, hasonló klasszikus "mesét" is feldolgoznának hasonló stílusban.

BÉLA Nézhetetlen  2020. 08. 30.

Kszar

Borzalmas vontatott értelmetlen zagyvaság .

Sophia Lillis

Ahogy korábban említettem is, a klasszikus felütés megfelelő modernizáláson esett át, de azokat a gyermekbetegségeket nem sikerült kiküszöbölni, amelyek a rövid, csekély cselekményű alapanyagból adódnak. több»

A megvalósítás, a kerettörténet és a jelen cselekményének kontrasztja, valamint a színészi játék pedig az alkotás minden kilengése ellenére kárpótol minket. több»