Hotel Transylvania 2: Ahol még mindig szörnyen jó

Hotel Transylvania 2

2017.08.28 ocskol

Az egyik kedvenc animációs filmem az első résszel összhangban. Rengeteget nevettem rajta és újra meg újra képes megnevettetni azóta is. A karakterei pedig szenzációsak.

2015.12.29 sepsiklaudia

nagyon vicces a végig izgalmas a nagy talány vajon fog a repülni :D az új szereplők pedig feldobják a filmet

2017.01.07 des.tiny59

Ebből többet nem kérek, rémesen rossz. Ilyet nem akarok többet sem látni sem hallani. Valamiért egyszerűen az én gyomrom ezt nem vette be. Kellett volna bele sokkal több izgalom és akkor talán nagyobb hatásfoka lett volna az egésznek de így egy nulla. Vacak.

2015.11.02 Vivi02

Nagyon ász a mese. Jókat nevetem rajta. Viszont érdemes moziban megnézni. Gyerekeknek nagyon jól ki van találva. Kifejezetten családias. Ha humorban hiányotok van, akkor ezt mindenképp meg kell nézni.

2018.01.03 Dius0520

Ritka eset, hogy a 2. részt nem rontják el semmivel, de itt ez megvalósult. Ugyanolyan jó volt, csak mégis teljesen másról szólt. Nagyon szeretem ezt a mesét, nagyon nagyon bájos. :)

2016.01.31 Cirmici

Nekem az első része sokkal jobban tetszett humor szempontjából. Ez is jó rész volt, szimpatikusak a karakterek. Ez egy igazán jó családi mese, aki szeretne kacagni, annak ajánlom.

2016.02.08 RobThe10

Miután megnéztem az első részt, nem gondoltam volna hogy lesz folytatása ennek a mesének. Első rész nagyon tetszett ahogy a folytatása is. Nem laposodott el, hanem megtartotta a maga hangulatát.

2016.02.25 Kicc

Egy hajszállal talán kevésbé tetszett, mint az első rész, de nagyon szeretem az olyan meséket, amiknek van tanulsága, és ez is ilyen volt. Moziban volt alkalmam látni, és 21 évem ellenére ugyanúgy élveztem, mint a nézőtéren ülő 6-10 éves gyerkőcök. A Ding-dal pedig szuper!

2016.02.09 Dniel

Nagyon szeretem ezt a filmet mert végre másabb mint az összes többi gyerekfilm, egy kicsit ijesztőbb. Nagyon humoros lett a film és sok szerethető karakter volt benne. Egyszeri megnézésre biztos alkalmas!

2016.03.24 Kiccsi7

Az első ezerszer jobb volt, de ezt is élveztük. Jó történetet választottak neki.

2016.02.12 viraggg

Az első film nekem mindig is a kedvencem marad, de ez méltó folytatása volt. Nagyon aranyos, kedves, szórakoztató történet, a karaktereket imádom, nagyon látványos és még mindig nem az a tipikus rajzfilm.

2016.02.19 The queen

Az első rész jópofa muris alaphangulatát egyáltalán nem múlja felül a film első fele. Már-már kissé erőltetettnek is tűnik. Már kezdtem azt érezni, hogy a végére ellaposodik az egész, de aztán az utolsó harmad meghozta a fordulatot, a fergeteges hangulattal.

2016.06.12 klaudia4469

Helyes mese volt, tetszett, de azt meg kell hagyni, hogy az első részt nem tudták felülmúlni. Ahogy az első, ez is nagyon humoros lett. Nagyon jók benne a zenék!

2015.10.03 marcibodri

Nagyon várom már, hamarosan bemutatják! Az első nagyon tetszett remélem a második is annyira jó lesz :) Gyerekeknek biztos fog tetszeni, (ahogy az első). Szinkrornosan biztos jó lesz.