Huncutka

Curly Sue

2024.03.12 Ари Шандор

VHS időkből származó mese...

...Bárhányszor megnézhető. Régebben aranyosnak tartottam... ma már 40+-ban – szentimentalizmus, apaság, élettapasztalatok okán – meghatónak (is) látom. A film egy valóságtól elrugaszkodott, olcsó eszközökkel operáló, mai szemmel nézve szájbarágós giccsparádé... De a manapság készülő filmek nagy részéhez képest egy mestermű. James Belushi itt még igazán megnyerő, jó külsejű férfi volt. A színészi tehetségéhez meg nem fér kétség. Kelly Lynch is kifejezetten jól alakítja a rá írt karaktert. Huncutka meg... na... hát aranyos. :-) Jó film, aki még nem látta, nézze meg! Családostul! :-)

2017.06.25 ArpiHajdu és Réci

Gyerekkorom egyik meghatározó filmje, nagyon sokszor láttam és mindig teljesen elvarázsolt a története. Pedig nincs ebben semmi túlbonyolítva, a természetes színészi alakítások tették ennyire jóvá ezt a filmet. Alisan Porter fiatal kora ellenére vitt... Több

2019.05.26 Ms. Akárki

Nagyon szerethető és megható történet egy apukáról, aki mindent megtenne a kislányáért. Imádnivaló és zseniális gyerekszínész levette a lábáról a nézőket. És rendkívül vicces is sokszor a gyerekszáj a filmben. Mindenképpen többször nézős film.

2019.12.19 TomÁcs

Nagyon helyes film vagy ezerszer láttam. Nagyon jó együtt James Belushi és a kiscsaj. A története humoros, de kellően érzelmes is.

2021.09.20 Gauss

Kiskoromban imádtam, ma is simán megnézem, mert egy szép film, mert egy jó vígjáték nagyszerű szereplőkkel, egy szép történettel. 10/10.

2018.01.31 diumiu

Az egyik legkedvesebb filmem gyerekkorom óta, bármikor nagyon szívesen újranézem. A három fő karakter véleményem szerint nagyon nagy összhangban van a film során, a történt egyedi, Alisan Porter pedig hihetetlenül cuki. Nagyon szeretem ezt a filmet, ajánlom mindenkinek!

2017.03.01 Zenta

Aranyos, vicces, jópofa film, amit már ezer éve nem láttam. Emlékeim szerint viszont régen nagyon jól szórakoztam rajta, Az egész család számára jó választás.

2017.02.02 tilino

Nagyon szeretem a Huncutkában a kislány vonásait, mimikáit, dumáját és úgy ahogy van , nagyon jópofa a karaktere és a megnyilvánulásai. A kilencvenes évek igazi kedvence, a legjobb vígjátékok egyike volt.

2019.10.20 Bolhaseb

Nagyon tetszik!