Alphik   2016. 12. 14.

Nagyon szívhez szóló történet, mindenkinek csak ajánlani tudom, mert hihetetlenül életszerű az egész. Nagyon megérintett, hiszen ez a fajta apa-lánya kapcsolat akár példaértékű is lehet mindannyiunk számára.

acey   2016. 06. 05.

Az én szememben ez a film egy óriási bukta, hiába tesz meg mindent Nick Nolte, az alakítása sem menti meg az egész koncepciót, mivel annyira szájbarágós. Minta a forgatókönyv eléggé össze lenne csapva. A párbeszédek pedig rettenetesen sablonosak.

Joely Richardson
Tracey Ullman
Joely Richardson
Albert Brooks
Nick Nolte

Cathy Breslow szerepére eredetileg Laura Dernt szerződtették.

James L. Brooks azt kérte Joely Richardsontól, hogy végig maradjon szerepben a forgatáson és folyamatosan gyakorolja az amerikai akcentust.

A film eredetileg musical lett volna, ami 8 dalt tartalmazott volna Prince-től, azonban a tesztközönségnek nem tetszettek, ezért inkább kivették a filmből.