Bármit megteszek

Bármit megteszek

I'll Do Anything

A színész Matt Hobbs egy nap új kihívás elé kényszerül: hatéves kislányáról kell gondoskodnia, mivel volt neje egyre különösebben viselkedik. A kislány azonban hamar alkalmazkodik megváltozott életkörülményeihez és kifejezetten élvezi apja kollégáinak rajongását.

(erare)

Premier (HU): 1995.02.23.
Joely Richardson
Tracey Ullman
Joely Richardson
Albert Brooks

2016.12.14 Alphik

Nagyon szívhez szóló történet, mindenkinek csak ajánlani tudom, mert hihetetlenül életszerű az egész. Nagyon megérintett, hiszen ez a fajta apa-lánya kapcsolat akár példaértékű is lehet mindannyiunk számára.

2016.06.05 acey

Az én szememben ez a film egy óriási bukta, hiába tesz meg mindent Nick Nolte, az alakítása sem menti meg az egész koncepciót, mivel annyira szájbarágós. Minta a forgatókönyv eléggé össze lenne csapva. A párbeszédek pedig rettenetesen sablonosak.

Cathy Breslow szerepére eredetileg Laura Dernt szerződtették. Szerző: rbernadett

James L. Brooks azt kérte Joely Richardsontól, hogy végig maradjon szerepben a forgatáson és folyamatosan gyakorolja az amerikai akcentust. Szerző: rbernadett

A film eredetileg musical lett volna, ami 8 dalt tartalmazott volna Prince-től, azonban a tesztközönségnek nem tetszettek, ezért inkább kivették a filmből. Szerző: rbernadett