Álmaimban

Álmaimban

In My Dreams

Az Álmaimban című romantikus filmben Natalie és Nick, a két magányos fiatal a számos párkapcsolati kudarc hatására kiábrándult a szerelemből; egyikőjük sem hisz már a nagy Ő eljövetelében. Miután mindketten bedobtak egy érmét egy szökőkútba, érdekes módon… Több

Rendező: Kenny Leon
Forgatókönyvíró: Teena Booth, Suzette Couture
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2014.04.20. | Netflix (2023.01.15.)

Rachel Skarsten
Mike Vogel
Mike Vogel
JoBeth Williams

2019.07.15 Kiro93

Haha, tipikus Hallmark film. Az ilyeneket futószalagon gyártják, ami látszik is a végeredményen. Volt szerencsém olvasni a könyvet is, ami mérföldekkel jobb.

2015.07.18 tamas84

Sok mindent nem tudnék kiemelni ebből a filmből, de McPhee és Vogel párosára egész biztosan nem lehet panasz. Remekül összeillenek és kiegészítik egymást. A rendezés ellenben gyengére sikerült.

2015.12.09 Buffy

Tévéfilmhez képest egész nézhető volt. Nem egy korszakos film, de tegnap egy forró bögre tea mellett pont jó volt megnézni kikapcsolódásként.

2017.09.24 Dzsina

Egy férfi ismerősöm mesélt a filmről, amely valószínű számára kellemes élményt nyújtott. Belepörgetve néztem meg, és vártam már, hogy végét érjen. A befejezése az első perctől sejthető volt, én emiatt is untam, ami nem feltétlen a film hibája, más az ingerküszöböm.