indingo   2017. 05. 03.

Ebben a filmben még Robert Pattinson is kedvelhető. Igazi családi dráma, az uralkodó édesapával és bántalmazott kislánnyal. A romantikus szál is tetszett, bár a végét sajnáltam.

Deku   2017. 07. 17.

Hát engem ez a film nem tudott meghatni. Robert Pattinson itt is ugyanúgy kedvelhetetlen mint mindig. Leginkább a színészi gárda miatt nem jött be a film maga.

MP170506   2016. 11. 23.

Nagyon lassan indul a történet, néha már unalmas, de egyébként egy tipikus romantikus dráma. A színészek jól alakítják karakterüket, egyszer nézhető film. A lezárása nagyon drámaira sikerült.

Edii   2015. 04. 23.

Nehezen indul be a film, de nem baj az, így is nagyon jó! Rengetek mondanivalója van, mélyen megérinti az embert, megható film. És a vége...hatalmas fordulat és tényleg az van, hogy utána csak ül az ember és néz ki a fejéből, hogy MIÉRT...?!

VvV   2016. 05. 10.

Egy érzelembomba film. Nagyon szeretem, eléggé megható. Egymásra találnak, de a sors más jövőt szán nekik. Tetszett a desszertes részről szóló értekezés.

Pierce Brosnan
Ruby Jerins
Chris Cooper
Robert Pattinson

Robert Pattinsont a filmben nyújtott alakításáért Arany Málna-díjra jelölték.

(ps)

2010-ben a Teen Choice Awards Robert Pattinson alakítását a legjobb drámai szerep kategóriájában díjazta.

(ps)

Robert Pattinson megsérült a forgatásokon, miközben a rajongói elől menekült. Pattison nem is nézte merre rohan, és nekifutott egy parkoló autónak.