Emlékezz rám!

Pierce Brosnan
Ruby Jerins
Chris Cooper
Robert Pattinson

Tyler Hawkins (Robert Pattinson) egy lázadó, művészi hajlamokkal megáldott diák New York városában.Miután bátyja öngyilkos lett, apjával eltávolodtak egymástól. Tyler a lakótársa unszolására egy görbe estét csap, ami utcai verekedésbe torkollik. A két jómadár a rendőrségen köt ki. A nyomozó… Több

Rendező: Allen Coulter
Író: Will Fetters
Premier (HU): 2010.05.06.

2024.03.12 Erik Csok

Rám jellemző az, hogy olyan filmet nézek, amilyen hangulatban vagyok. Nos mivel tegnap nem igen volt jó a kedvem, ezért direkt egy ilyen szomorkás filmet akartam nézni. És ennek a filmnek a vége nagyon is szomorú. Maga a film, az kifejezetten tetszet... Több

2017.05.03 indingo

Ebben a filmben még Robert Pattinson is kedvelhető. Igazi családi dráma, az uralkodó édesapával és bántalmazott kislánnyal. A romantikus szál is tetszett, bár a végét sajnáltam.

2017.07.17 Deku

Hát engem ez a film nem tudott meghatni. Robert Pattinson itt is ugyanúgy kedvelhetetlen mint mindig. Leginkább a színészi gárda miatt nem jött be a film maga.

2020.08.16 Crystaldeer

mélyen érintő

Azon kevés filmek közé tartozik, amin elsírtam magam. A története mélyen érintett, mert azon kevés magyarok közé tartozok, akik élőben látták a World Trade Center tragédiát. És miért ne történhetett volna meg a film cselekménye valójában? Talán Robert Pattinson helyére mást is el tudtam volna képzelni mondjuk Jake Gyllenhaal-t, de így is zseniális film lett.

2016.11.23 MP170506

Nagyon lassan indul a történet, néha már unalmas, de egyébként egy tipikus romantikus dráma. A színészek jól alakítják karakterüket, egyszer nézhető film. A lezárása nagyon drámaira sikerült.

Robert Pattinson öt évvel fiatalabb, mint filmbeli partnere, Emilie de Ravin.Szerző: dandelion1983

Robert Pattinsont a filmben nyújtott alakításáért Arany Málna-díjra jelölték.Szerző: ps

2010-ben a Teen Choice Awards Robert Pattinson alakítását a legjobb drámai szerep kategóriájában díjazta.Szerző: ps

Robert Pattinson megsérült a forgatásokon, miközben a rajongói elől menekült. Pattison nem is nézte merre rohan, és nekifutott egy parkoló autónak.Szerző: ps