Emlékezz rám!

Remember Me

2024.03.12 Erik Csok

Rám jellemző az, hogy olyan filmet nézek, amilyen hangulatban vagyok. Nos mivel tegnap nem igen volt jó a kedvem, ezért direkt egy ilyen szomorkás filmet akartam nézni. És ennek a filmnek a vége nagyon is szomorú. Maga a film, az kifejezetten tetszet... Több

2017.05.03 indingo

Ebben a filmben még Robert Pattinson is kedvelhető. Igazi családi dráma, az uralkodó édesapával és bántalmazott kislánnyal. A romantikus szál is tetszett, bár a végét sajnáltam.

2017.07.17 Deku

Hát engem ez a film nem tudott meghatni. Robert Pattinson itt is ugyanúgy kedvelhetetlen mint mindig. Leginkább a színészi gárda miatt nem jött be a film maga.

2020.08.16 Crystaldeer

mélyen érintő

Azon kevés filmek közé tartozik, amin elsírtam magam. A története mélyen érintett, mert azon kevés magyarok közé tartozok, akik élőben látták a World Trade Center tragédiát. És miért ne történhetett volna meg a film cselekménye valójában? Talán Robert Pattinson helyére mást is el tudtam volna képzelni mondjuk Jake Gyllenhaal-t, de így is zseniális film lett.

2016.11.23 MP170506

Nagyon lassan indul a történet, néha már unalmas, de egyébként egy tipikus romantikus dráma. A színészek jól alakítják karakterüket, egyszer nézhető film. A lezárása nagyon drámaira sikerült.

2017.11.05 Bazzzsi

Felkavaró és egyben megindító romantikus történet. Kicsit el vagyunk szokva attól, hogy egy szerelmi történetnek nem pozitív a vége. Minden akadály elhárult a szerelemesek elől, egyszer csak...

2016.05.10 VvV

Egy érzelembomba film. Nagyon szeretem, eléggé megható. Egymásra találnak, de a sors más jövőt szán nekik. Tetszett a desszertes részről szóló értekezés.

2016.02.19 Lonka

Szomorú romantikus film. Két megtört szív találkozása. A vége picit hatásvadász, nem igazán illik a filmbe, csak mindenképp bele akarták rakni, de el lehetett sütni. Én is azért megettem.

2017.12.09 Greeta

Igazi szívmelengető alkotás. Sok mindenről szólt, nem nyomták túl benne a romantikát. A húg története, az apa-fiú szál, az útkeresés mind mind szerepet kapott benne.

2020.10.13 Annuska

Mély és elgondolkodtató film. Megrázó és nagyon mai. Robert Pattinsonnak nagyon jól állnak ezek a drámai/féldrámai szerepek.

2019.01.20 Timcsi

Szép romantikus történet, remek karakterekkel.

2018.03.21 hackerjulcsi

Sokan dicsérték ezt a filmet nekem, ezért megnéztem. Aztán megint megnéztem. Szerintem Robert Pattinson itt nem tud újat mutatni az Alkonyathoz képest, de amit mutat az a tőle elvárható: kissé csöpögős, hatásvadász és mélabús játék - ami a film esetében nagyon jól megy a történet drámaiságához.

2017.05.30 vivikejencikelara

Csodálatos!!!! Nekem ezzel a szerepével lépett ki az Alkonyat filmekből Robert Pattinson! Komoly érett férfit alakít nem egy vámpírt! Sokszor elgondolkoztam a film közben is és meg is hatódtam, de igazából csak a vége az ami igazán ledöbbentett! Érdemes megnézni!

2016.02.27 H.a.n.n.a

Szép, romantikus film sok-sok fájdalommal. Robert Pattinson elveszítette a testvérét, apjával nem jön ki. Húgát rengeteg bántás éri az iskolában, nincsenek barátai. A 09.11 pedig még egy szíven ütés a film végén.