Szerencsecsillag

Szerencsecsillag

The Lucky One
Panda

Logan Thibault (Zac Efron) miután leszerel a tengerészgyalogságtól elindul megkeresni azt az ismeretlen lányt, akinek fényképét a háború során találta: azóta hisz benne, hogy ez a kép védte meg őt Irakban a rá leselkedő haláltól. Mikor rátalál a gyerekét egyedül… Több

Forgatókönyvíró: Will Fetters
Premier (HU): 2012.04.19.

2021.05.21 KCintia

Egyhangú

Az elején tökre megfogja a nézőt, hogy vajon mi fog kisülni ebből a filmből. Hát semmi. A film se nem izgalmas, nem túl érzelmes, és nem is túl jó. Unalmas, egyhangú, és ezek miatt még hosszúnak is tűnik. Ennél a filmnél csak jobb romantikusok vannak.

2017.04.17 indingo

Nekem tetszett a film, nem volt valami egyedi a története, de valahogy mégis elhittem a szereplőknek azt, amit látok. Többször nézős, romantikus film.

2017.05.20 Szilonka

Picit lehetett volna kidolgozottabb a film, olyan túl könnyedén ment minden. Maga a romantikus szál tetszett.

2016.11.23 MP170506

Egy igazi romantikus film. Tele érzelemmel, fordulatokkal és kicsit sablonos cselekménnyel. De ennek ellenére szórakoztató és a színészek is elég jó alakítást nyújtanak.

2017.11.01 Bazzzsi

Kicsit egyszerű és kiszámítható romantikus film. Történetben éreztem egy kicsit kevésnek, lehetett volna összetettebb a sztori. Aki szereti ZAc Efront az szeretni fogja.

Ben szerepében Riley Thomas Stewart látható, aki korábban Mel Gibson és Jodie Foster oldalán játszott A hódkóros című drámában. Szerző: ArpiHajdu és Réci

Taylor Schilling Abbie Cornish-t és Katie Cassidyt ütötte ki a főszerepből. Szerző: rbernadett

Katonai létesítmények mozijaiban premier előtti vetítéseket engedélyeztek. Szerző: rbernadett

Az író Logan Thibault szerepét Ryan Goslingra írta.Szerző: rbernadett