Szerencsecsillag

The Lucky One

2021.05.21 KCintia

Egyhangú

Az elején tökre megfogja a nézőt, hogy vajon mi fog kisülni ebből a filmből. Hát semmi. A film se nem izgalmas, nem túl érzelmes, és nem is túl jó. Unalmas, egyhangú, és ezek miatt még hosszúnak is tűnik. Ennél a filmnél csak jobb romantikusok vannak.

2017.04.17 indingo

Nekem tetszett a film, nem volt valami egyedi a története, de valahogy mégis elhittem a szereplőknek azt, amit látok. Többször nézős, romantikus film.

2017.05.20 Szilonka

Picit lehetett volna kidolgozottabb a film, olyan túl könnyedén ment minden. Maga a romantikus szál tetszett.

2016.11.23 MP170506

Egy igazi romantikus film. Tele érzelemmel, fordulatokkal és kicsit sablonos cselekménnyel. De ennek ellenére szórakoztató és a színészek is elég jó alakítást nyújtanak.

2017.11.01 Bazzzsi

Kicsit egyszerű és kiszámítható romantikus film. Történetben éreztem egy kicsit kevésnek, lehetett volna összetettebb a sztori. Aki szereti ZAc Efront az szeretni fogja.

2016.05.08 TomÁcs

Nagyon szép, igai szívmelengető alkotás. Gyönyörű romantikus szállal, Zac Efronnak több ilyen szerepet kellene elvállalnia.

2017.12.24 diumiu

Zac Efront sokáig nem kedveltem, azt hiszem a stílusa és a kezdeti filmjei miatt. A Szerencsecsillag volt az a film, ami átfordította a véleményemet és elkezdtem figyelni, követni pályafutását. Szeretem a megfilmesített irodalmat, Nicholas Sparks reg... Több

2017.07.24 Lonka

Igazi amerikai romantikus film. Kiszámítható befejezéssel, de ezen már nem lepődök meg. A története kedvelhető és Zac Efron végre nem egy hülyegyereket alakít.

2019.02.01 Timcsi

A két főszereplő közötti kémia nem jött át annyira a a képernyőn. A története a háború borzalmaival és a romantikus szállal izgalmas elegyet alkotott.

2016.08.12 tvmérnök

Tipikus romantikus film egy kis vívódással, nehézségekkel . Ráadásul a főhös srác volt katona aki a" lány miatt menekül meg". Persze ez puszta szerencse volt inkább , de valahogy találkozniuk kell főhőseinknek. Alapjában nem rossz film, egyszer -kétszer megnézhető.

2016.04.13 Panda

Igazi romantikus dráma mély érzelmi szálakkal és van benne egy kis misztikum is. Önfeledt szórakozást adó, érzelmileg megfogó film. Az események magával ragadják a nézőt!

2015.02.16 pilla92

Tipikus Nicholas Sparksos történet. Garantált a sírás, egyébként Zac és Blythe elég jól alakították a karaktereit. A történet is tipikus szerelmi story, tele sejthető dolgokkal.