
Vélemények (12)
Hát ez elég laposra sikeredett... Izgalom nulla, cselekmény semmi, logika még annyi sem. Értelmetlen, logikátlan és már-már röhejes az elképzelés. Semmilyen szinten nem működik, szerencsétlen film, még egy mezei filmecskének is unalmas, nem hogy horr... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Egyszerűen rém gyenge és haszontalan filmet láttam. Nem is fogom bő lére fogni! De megpróbálom kifejteni, miről is tépem a számat! Neill Blomkamp ambiciózus filmes, akinek bőven volt ideje bizonyítani, de sajnos még midig csak úgy tudunk rá hivatkozn... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Neill Blomkamp igazán egyedi stílussal megáldott rendező, nagyon kedvelem a filmjeit, ezúttal azonban valami félrecsúszott. A történet egy fiatal nőről szól, aki nincs túl jó viszonyban az édesanyjával, mivel az tömeggyilkos. Egyszer aztán felkeresik... Több
Nem érdemes az időt fecsérelni erre a filmre. Ez olyan szinten trágya, hogy csak az nézze meg, aki szereti a ZS-t. Érzek benne egy kis A sejtes, Eredetes déjá vut. Csak gagyibb kivitelben, démonnal fűszerezve. A kommandós papoknál már komolyan elgond... Több
Neill Blomkamp miatt naivan elhittem, hogy ez megint valami király sci-fibe (vagy most épp horrorba) bugyolált társadalomkritika lesz, király képi világgal, de ez egyszerűen csak rossz volt. Gyenge színészi munka, béna kivitelezés és a történet is egész középszerű volt.
Hasonló filmek
Csapnivaló lett ez a film. A történet, az idétlen zenék, az idegesítő animációs világ. Főleg a District 9 zsenialitása után vártam sokkal többet Neill Blomkamptól. Pedig ebből a sztoriból többet ki lehetett volna hozni. Csak az nézze meg, akinek van felesleges 105 perce.
Nem mondom, hogy ez volt a legrosszabb horror, amit valaha láttam, de szerintem egy kissé hatásvadásvadász sikeredett.