Isten bárányai

Isten bárányai

Lambs of God

A három katolikus apáca – rendjük utolsó tagjai – a távoli szigeten, a világtól elzártan élnek. Alázatos életet élnek, imádkoznak, este pedig sötét tündérmeséket mesélnek egymásnak. Az életüket felkavarja a nemkívánatos látogató érkezése.… Több

Rendező: Jeffrey Walker
Forgatókönyvíró: Sarah Lambert
Ország: Ausztrália
Premier: 2019.03.27. | HBO Max (2019.08.01.)

1. évad (2019) - 4 epizód

2020.07.27 Szemerics András

Nem volt rossz

Leginkább csak ennyi: "Nem volt rossz." A képi világ, a vizuális szimbolika nagyon erős, a történet egy erős közepes. A befejezés zavaróan giccses, bár utólag úgy gondolom szükségszerű volt. Egyébként egy feminista megváltástan a film (SPOILER: A férfi csak azáltal igazulhat meg, hogy nővé szentelik a végén. SPOILER VÉGE). Szinte minden férfi egy genya, az egyház a sötét férfiak uralta korrupt, hiteltelen vallást, a nők a tiszta, őszinte spiritualitást képviselik. Technikailag erős, de alapvetően propaganda.

2019.11.16 Mia1982

Érdekes

érdekes minisorozat volt, nem minden nap látni ilyet.. Fogalmam sincs hová tegyem, de mégis tetszett, viszont biztosan nem nézném újra.

2019.09.19 Attila Herke Nézhetetlen

Szörnyű

Na elérkezett az a pont amikor már nincsen lejjebb. Ez a film megmutatja hogy lehet beteg semmit mondó ocsmány zéró nulla semmit bemutatni csinálni. Az első részt azért néztem végig mert nem hittem el hogy létezik ilyen. Tulajdonképpen felháborító hogy engedik bemutatni.

A mi fiaink
Kis fejsze